Предстоятель УПЦ благословив паству на Великий піст (+відео)

Предстоятель УПЦ благословив паству на Великий піст (+відео)

 |   | 

Перед початком Святого Великого посту Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до вірних Української Православної Церкви зі словами настанови та благословив на особливе молитовне правило задля миру в Україні, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Я хочу всіх поздоровити зі Святим і Великим постом!

Свята Церква, яка турбується про те, щоб духовно вдосконалювати людей, закликає нас до посту, за допомогою якого ми повинні себе приготувати до зустрічі з Христом Воскреслим. Кінець посту буде вінчатися великим, світлим празником в честь славного Воскресіння Христового.

Перед тим, як вступити у Святий Великий піст, ми повинні простити один одному ті провини, якими ми согрішили один проти одного. Це є та умова, при якій людина може отримати прощення своїх гріхів у Бога.

Піст установлений самим Спасителем. Перед тим, як вийти на суспільне служіння, Він постився у пустелі 40-к днів і боровся з дияволом, як людина, і переміг його.

Тому Церква Христова закликає усіх нас також поститися 40-к днів перед святом Світлого Христового Воскресіння, щоб перемогти постом і молитвою свої немощі, свої гріхи, свої пристрасті, перемогти диявола і зустріти в радості цей Великий святковий день.

Під час Святого Великого посту нашим вірним благословляється читати по одній кафізмі з Псалтирі в день. Це буде нашою молитвою за нашу українську землю, за наш український народ — щоб Бога подарував нам мир і своє благословення.

Нехай Господь всім нам допомагає! – сказав Митрополит Онуфрій. 

(Переглядів: 19 )

Читати більше

На Трійцю курсуватимуть додаткові поїзди Укрзалізниці (+розклад) Укрзалізниця вже призначила 13 додаткових поїздів на Трійцю. Також призначені додаткові рейси для графікових поїздів. «Понад 40 тис. додаткових місць ...
Патріарх Філарет зустрівся з народними депутатами України для обговорення змін до Конституції України 21 липня 2015 року у Синодальній залі Київської Патріархії Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з народними депутатами України, ч...
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій повторно звернулася до Президента на захист традиційних сімейних цінностей... Звернення надіслані за підписом Головуючого у ВРЦіРО, керівника Церкви адвентистів сьомого дня Віктора Алєксєєнка, повідомляє Інститут релігійної своб...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *