Преосвященний владика Мілан освятив каплицю святого Губерта, покровителя лісників і мисливців

Преосвященний владика Мілан освятив каплицю святого Губерта, покровителя лісників і мисливців

 |   | 

IMG_0037_121 грудня у день преподобного Патапія, Преосвященний владика Мілан освятив каплицю святого Губерта, покровителя лісників і мисливців.

На запрошення директора Ужгородського лісництва пана Костіва Івана Васильовича, Преосвященний владика Мілан разом з Преосвященним владикою Міланом (Хаутуром), ЧНІ, єпархом Кошицьким (Словаччина), освятили каплицю Святителя Губерта на території Ужгородського лісництва. У освячені взяли участь духовенство Ужгорода та району. Також були присутні представники лісництв Словаччини, Угорщини та Польщі.

Владика Мілан привітав всіх гостей та подякував Івану Васильовичу за плідну працю та старання, яке він докладає для підняття духовного рівня колектива лісників ужгородщини, котрі завжди зможуть прийти на молитву до новозбудованої каплиці та попросити заступництва святого Губерта у своїй праці.

Святий Губерт, відомий у всій Європі, як покровитель лісників та мисливців, народився 655 році у Франції. Виходець із багатого роду, він замолоду був пристрасним мисливцем і шанувальником світських розваг. Одна із легенд розповідає, що відправившись на полювання у Великодню П’ятницю, Губерт побачив у лісі казкової краси оленя. Тільки-но  заядливий мисливець націлив на звіра зброю, як між рогами оленя засвітився Хрест і почувся голос: “Чи не час уже перестати звірину убивати, чи не час тобі уже Бога шукати?!”

Цей дивовижний випадок різко змінив життя багатого дворянина і пристрасного мисливця Губерта. Він вирішив посвятити своє життя Богу і стати захисником всього живого на землі.

У всій Європі відомі слова святого Губерта: “Поки ми живемо, то двері милосердя для нас відкриті. Ті, що двері собі не вибрали, будуть змушені пройти через закриту браму. Подумай, ким ти був, ким ти є нині, і ким скоро будеш?! Покайся у своїх гріхах та помирися із Богом”

(Переглядів: 180 )

Читати більше

Клірики Мукачівської православної єпархії продовжують звершувати місіонерську проповідь У дні світлого Христового Воскресіння з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, клірики єпархії звершують благодійність та м...
Привітання Архієпископа Феодора з початком Великого посту (+відео) В понеділок 19 лютого розпочинається Великий піст, який ще називається Чотиридесятниця. Піст – це час коли кожен із нас має унікальну можливість зазир...
Богослужіння з чином Погребіння Божої Матері у Виноградові 30 сепня ввечері протоіерей Михаїл Бідзіля звершив всенічне бдіння з чином погребіння Плащаниці Божої Матері в Свято-Троїцкому кафедральному соборі  м...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *