Престольне свято Cвято-Iллiнського храму Ужгорода

Престольне свято Cвято-Iллiнського храму Ужгорода

 |   | 

2 серпня, в день пам’ятi  пророка Божого Iллi керуючий Мукачівською єпархією – Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом в місті над Ужем відвідав Свято-Iллiнський храм.

Архієрею співслужило духовенство міста та району. На архієрейське богослужіння зібралися сотнi ужгородців та гостей міста.

Під час богослужіння архієрей разом з боголюбивою паствою молилися за припинення вiйни та спокій в нашій Рідній Українській державі.

Участь в богослужiннi взяв також голова Закарпатськоï ОДА – Г.Г. Москаль. Пiсля богослужiння губернатор подарував храму, що будується, iкону святого пророка.

Після святкового богослужіння владика звернувся до вірників зі словами проповіді в якій закликав всіх до посиленої молитви святому пророку за мир в нашій державі.

В кінці архієрей призвав на всіх Боже благословення.

(Переглядів: 92 )

Читати більше

В Свято-Духівському храмі Мукачева освячено новий іконостас 16 серпня, в 11-ту Неділю після Пятидесятниці керуючий Мукачівської єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський зв...
На Перечинщині освячено оновлений Свято-Покровський храм 11 жовтня в 19-ту Неділю після П’ятидесятниці керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський  з...
В Мукачівському монастирі молитовно вшанували день Ангела настоятельки обителі 18-го листопада Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський молитовно привітав з днем тезоімеництва настоятельку Мукачівсько...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *