Престольне свято у селі Колочава-Горб

Престольне свято у селі Колочава-Горб

 |   | 

У понеділок, 21 вересня, в день празника Різдва Пресвятої Богородиці престольне свято урочисто відзначили жителі села Колочава-Горб Міжгірського району. Згідно давньої традиції, на молитву в цей святковий день до Колочавського храму приходять священики та процесії з усіх парафій Синевирського благочинія.

Святкове Богослужіння очолив священик села Колочава-Лаз протоієрей Феодор Немеш. Після утрені був прочитаний акафіст до Пресвятої Богородиці. Під час святкової Літургії віряни разом зі своїми священиками молились за відпущення гріхів та мир в нашій країні.

Радісно було бачити щирі обличчя діток, які у великій кількості підходили до Святого Причастя. Прикрашав Богослужіння та надихав на молитву своїм співом і місцевий хор під керівництвом матушки Віри Гомечко. На запричасному стиху архімандрит Олексій (Бринчак) виголосив змістовну проповідь про роль Божої Матері в житті кожного з нас.

В кінці Літургії настоятель храму протоієрей Василій Гомечко подякував священикам та гостям за спільну молитву, побажав заступництва Божої Матері і многая літа.

По завершенні Божественної Літургії був здійснений хресний хід навколо храму з читанням Святого Євангелія і окропленням всіх присутніх святою водою.

прот. Ігор Бембило

(Переглядів: 191 )

Читати більше

Єпархіальний храм Нерукотворного Спаса святкував престольне свято 29 серпня 2015 року у день Перенесення з Едеси в Константинополь Нерукотворного образу Спасителяхрам єпархіального комплексу Хустського єпархіального ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *