Прихильники «Київського патріархату» перекрили трасу Київ-Чоп

 |   | 

Прихожани «Київського патріархату» у селі Птича Дубенського району, що на Рівненщині, перекрили трасу Київ-Чоп, утворивши кілька кілометровий затор. Активісти вимагають виконання рішення суду, що, як вони вважають, хоч якось піде на їхню користь – про арешт майна громади Української Православної Церкви. Парафіяни УПЦ КП програли вже низку судів за сільський храм, тому залишити прихожан без церковного майна, а таким чином і без можливості служити, стало їхньою ідеєю фікс.

Правозахисники трактували рішення суду про арешт майна громади УПЦ, храм Успіння Пресвятої Богородиці, від 19 січня 2016, як незаконне, адже воно не відповідає жодному формулюванню закону, згідно з яким майно може бути заарештоване.

До цього місцевий «Київський патріархат» програв позов громади УПЦ, у якому вимагалось скасувати рішення Птицької сільської ради про «почергові богослужіння» у храмі УПЦ з громадою УПЦ КП. Суд визнав цю ініціативу неправомірною.

Прихильники «Київського патріархату» намагаються захопити місцевий храм вже два роки. В рішенні суду про арешт майна вони вбачають єдиний шанс зупинити богослужіння у цьому храмі. Чи допоможе перекриття автотраси рейдерам, невідомо. А поки водії, що їдуть цим напрямком, обминають цю ділянку шляху польовими дорогами.

Громада УПЦ відновила богослужіння у храмі після майже дворічної перерви, дякуючи остаточно виграному судовому розгляду, незважаючи на напади, агресію та інформаційні атаки з боку «Київського патріархату».

джерело

(Переглядів: 208 )

Читати більше

Австралійський телеканал показав життя УПЦ в умовах війни Як в умовах збройного конфлікту живуть віруючі на сході України і з якими труднощами зіткнулися священнослужителі різних конфесій. Відеоматеріал про ц...
Духовенство Карпатської єпархії УАПЦ в День Святого Миколая відвідало амбулаторію в с. Минай 19 грудня 2017 року, у день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, єпископа Мири Лікійських, з благословення Преосвященійшого Віктора (Бедь), єпископа ...
Феодор відслужив подячний молебень у військовому ліцеї Мукачева 29 травня, з нагоди чергового випуску та останнього дзвоника, вже традиційно на запрошення начальника Мукачівського ліцею з посиленою військово-фізичн...

Про автора

1 Коментар

  1. Ілля 04.04.2016 at 08:15

    По плодам їх взнаєте їх… так каже Євангеліє! До чого бридко чути про зухвале нахабство кп-шників. В цій державі, завдяки невмілому керівництву, твориться казна-що! Хочете церкву, так будуйте, а не злодійством займайтеся!

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *