Релігійна спільнота краю взяла участь у Форумі сім’ї, що відбувся в Ужгороді (+відео)

Релігійна спільнота краю взяла участь у Форумі сім’ї, що відбувся в Ужгороді (+відео)

 |   | 

Сильна родина, сильна держава. Ці слова, організатори обласного форуму сім’ї, ставлять на перше місце у подальшому розвитку країни.

На жаль сьогодні, в умовах соціально-економічного становища, українська сім’я зустрічає перед собою ряд проблем. Як наслідок, катастрофічна статистика розлучень, яка за словами організаторів форуму, не показує реальний стан речей. Саме тому метою форуму, на який було запрошено представників влади, просімейні організації, громадськість та релігійну спільноту, привернути увагу до проблем сім’ї та дітей.

Присутні мали нагоду працювати по тематичним секціям, серед яких освітні програми, вплив церкви на сімейні цінності, громадська та політична робота а також батьківство.

Під час роботи форуму, у своїх доповідях спікери розділили дві проблематики пов’язані з сім’єю. Зокрема внутрішня, до якої відносять проблеми соціально-економічного характеру. Іншими словами спроможність сьогодні створити сім’ю з її подальшим утриманням. А також зовнішні чинники, які несуть загрозу традиційним сімейним цінностям.

У підсумку Форуму, присутніми була прийнята відповідна Резолюція та представлено календарний план просімейних заходів на Закарпатті у 2018 році.

(Переглядів: 5 )

Читати більше

Чи справді переслідується Російська Церква в Україні "Будемо любити не словом чи язиком, а ділом і правдою" (1 Ін. 3, 18)Останнім часом можна помітити, як «українські» священнослужителі Московського Патр...
Вандалізм бойовиків у селищі Піски Церкву у селищі Піски Донецької області бойовики перетворили на мішень для танків та великокаліберної артилерії. Про це йдеться в сюжеті Військового т...
Єпископ Варсонофій відвідав Манявський Хресто – Воздвиженський монастир 11 січня 2017 року , в день пам"яті преподобного Іова Манявського, на запрошення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа , єпископ Ужго...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *