Релігійна спільнота краю взяла участь у Форумі сім’ї, що відбувся в Ужгороді (+відео)

Релігійна спільнота краю взяла участь у Форумі сім’ї, що відбувся в Ужгороді (+відео)

 |   | 

Сильна родина, сильна держава. Ці слова, організатори обласного форуму сім’ї, ставлять на перше місце у подальшому розвитку країни.

На жаль сьогодні, в умовах соціально-економічного становища, українська сім’я зустрічає перед собою ряд проблем. Як наслідок, катастрофічна статистика розлучень, яка за словами організаторів форуму, не показує реальний стан речей. Саме тому метою форуму, на який було запрошено представників влади, просімейні організації, громадськість та релігійну спільноту, привернути увагу до проблем сім’ї та дітей.

Присутні мали нагоду працювати по тематичним секціям, серед яких освітні програми, вплив церкви на сімейні цінності, громадська та політична робота а також батьківство.

Під час роботи форуму, у своїх доповідях спікери розділили дві проблематики пов’язані з сім’єю. Зокрема внутрішня, до якої відносять проблеми соціально-економічного характеру. Іншими словами спроможність сьогодні створити сім’ю з її подальшим утриманням. А також зовнішні чинники, які несуть загрозу традиційним сімейним цінностям.

У підсумку Форуму, присутніми була прийнята відповідна Резолюція та представлено календарний план просімейних заходів на Закарпатті у 2018 році.

(Переглядів: 5 )

Читати більше

Нетерпимість та вандалізм До перемиського відділу Об’єднання українців у Польщі звернулася людина, яка виявила, що знищено чергові увічнення бійців Української повстанської арм...
У Свято-Покровському храмі-пам’ятнику молилися психологи Закарпаття Днями в столиці Закарпаття − Ужгороді в Свято-Покровському храмі-пам’ятнику з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського...
Сьогодні Василя! Звичаї, традиції, народні прикмети 14 ciчня вiдзначають Старий Новий piк або день Святого Василя. Які традиції та прикмети пов'язані з даним днем? Святий Василь зробив дуже багато ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.