Результати робочої поїздки до Чехії єпископа Віктора (Бедя)

Результати робочої поїздки до Чехії єпископа Віктора (Бедя)

 |   | 

17 січня 2018 року, в рамках робочої поїздки до Чехії, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, єпископ Віктор Бедь підписав угоду про оренду приміщень під розміщення представництва університету і академії в м. Тепліце Чеської Республіки.

Участь у підписанні угоди з української сторони прийняли ректор, єпископ Віктор Бедь, помічник ректора, юрист Юліан Бедь, адміністратор представництва університету в м. Тепліце Андрій Ткач, а з чеської сторони – президент уповноваженої організації Карел Шпітальник, інженер Галка Маретхова.

За рішенням ректора Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, єпископа Віктора Бедь, приміщення вишу в м. Тепліце будуть надані також для розміщення Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чеській Республіці (м. Тепліце) та українських організацій.

Також під час цієї поїздки Віктор Бедь роздав ряд нагород: за вияв мужності, українського патріотизму та особистий внесок в здобуття і утвердження державної незалежності України удостоїв високих нагород українських патріотів, учасників національно-визвольних змагань за національну і державну незалежність України в кінці 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, співорганізаторів Товариства української мови імені Тараса Шевченка та Народного Руху України в Кременецькому районі Тернопільської області в 1989 – 1992 рр., ветеранів освіти: Анатолія Курасова – ордена «Честі та Доблесті» та ювілейної медалі «25 років незалежності України»; та його дружину Феофалію Бурчинську – ювілейної медалі «25 років незалежності України».

Також, під час урочистого нагородження, владика Віктор привітав Анатолія Курасова з 80-річчям з Дня народження, яке він відсвяткував 26 грудня 2017 року, та подарував ювіляру видання монографії Святійшого Димитрія (Яреми), Патріарха Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ «Іконопис Західної України ХІІ – ХУІІ століть» в 2-х томах з додатком ілюстрацій ікон.

За заслуги перед Карпатською єпархією УАПЦ та благодіяння адміністратор місії Андрій Ткач також отримав медаль «Апостола українського Андрія Первозваного» ІІ ступеня. Також владика Віктор привітав Андрія Ткача з 33-річям з Дня народження, яке він святкує 17 січня, та подарував імениннику ікону Спасителя нашого Ісуса Христа в орнаменті іконок Пресвятої Богородиці. 

За повідомленнями прес-служби Карпатської єпархії УАПЦ 

(Переглядів: 5 )

Читати більше

Як ужгородці Кузьму Скрябіна вшанували (фото) Розпочався захід хвилиною мовчання. Невелика група поціновувачів його творчості, попри холодну та дощову погоду, влаштували справді теплий вечір. К...
Феодор відслужив подячний молебень у військовому ліцеї Мукачева 29 травня, з нагоди чергового випуску та останнього дзвоника, вже традиційно на запрошення начальника Мукачівського ліцею з посиленою військово-фізичн...
Єпископ Варсонофій освятив храм на честь Святої Тройці в м.Ужгород 20 червня 2016 року , в день Святого Духа єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій на запрошення протоієрея Віктора Аврамчука відвідав з архіпа...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *