Римо-католики Мукачева поділилися враженнями від свята Різдва

Римо-католики Мукачева поділилися враженнями від свята Різдва

 |   | 

Неймовірно радісним видався перший день Нового 2018 року. 1 січня після Святої Меси, молодь та дітки, які готуються до першого причастя, запросили своїх батьків, рідних та знайомих на Різдвяну виставу і концерт.

Маленькі прихожани допомогли присутнім осягнути справжній зміст Різдва і наблизити історію народження на цю землю Спасителя – Ісуса Христа. Проте, ця вистава була б неможливою без Божої допомоги та без людей, готових служити Месії.

Тому хочеться висловити величезну подяку сестрам Кармелі та Савії, які не покладаючи рук працювали над сценарієм, костюмами та терпляче репетирували колядки, які безупинно звучали цього дня. Велика подяка Олексію Тулюку за те, що пожертвував своїм часом та, разом з неперевершеними скрипалями – помічниками, зробили таке чудове свято. 

А яке ж свято без подарунків? Тож наостанок маленькі артисти отримали смачні подарунки. Нам, присутнім на цьому святковому дійстві, довелося не один раз змахнути сльозу радості, усвідомлюючи, що наша малеча під все милостивою Божою опікою і в таких надійних руках. 

Велика подяка Богу за всіх, хто приймав участь у виставі й подарували нам та нашим дітям незабутні враження від свята Різдва!

Світлана Бубряк, Мукачево

(Переглядів: 17 )

Читати більше

Сьогодні Церква відзначала Троїцьку батьківську суботу Троїцьку батьківську суботу – особливий день поминання покійних - відзначає Православна Церква 26 травня 2018 року - повідомляє УНІАН-Релігії.  Свою ...
Єпископ Варсонофій прийняв участь в відзначенні 22-ї річниці інтронізації Святійшого Патріарха Філарета. 22 жовтня 2017 року Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначила 22-гу річницю інтронізації свого Предстоятеля – Святійшого Патріар...
Мукачівська православна єпархія привітала працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом... 16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та звязку. З вітальним словом до медіа-мовників звернувся керуючий Мукачівською...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →