Скандал навколо постаті Єпископа Варсонофія

 |   | 

13124425_1001933043221713_8502787547088866913_nУ вівторок близько 02:40 патрульні міста Мукачево зупинили автомобіль “Chevrolet Epica” через порушення водієм правил дорожнього руху щодо дотримання вимог зупинки/стоянки транспортних засобів.

Спілкуючись з водієм, поліцейські помітили, що він знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. Проходити тест на вміст алкоголю в крові порушник відмовився. Управлінням патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві зазначено, що патрульні винесли на водія постанову за порушення ПДР та склали протокол за відмову від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння.

Незважаючи на відмову водія назвати місце своєї роботи та посаду, є достатньо підстав вважати, що він – український релігійний діяч, до того ж, сам “єпископ” Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Київського Патріархату.

джерело

(Переглядів: 510 )

Читати більше

Духовенство Карпатської єпархії УАПЦ буде здійснювати душпастирську опіку в Закарпатському обласному наркологічному диспансері в Ужгороді... 29 березня, в рамках налагодження духовно-пастирської опіки у Закарпатському обласному наркологічному диспансері в місті Ужгороді, з благословення Пре...
Предстоятель УПЦ благословив паству на Великий піст (+відео) Перед початком Святого Великого посту Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до вірних Української Православної Церкви зі словами настанови та благо...
До10-ліття архієрейської хіротонії владики Феодора. Спогади найближчих людей… 21 грудня 2007 року в Києво-Печерській Лаврі на засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви, духівника Мукачівського монастиря, архіма...

Про автора

Коментарі

 1. патруль 20.05.2016 at 22:30

  Хлопці, це все справи пройдешні, проте якщо потрібно! Є і відеодокази інцинденту! Майте на меті не тільки папір і чорнила, але й факти….
  А вони далеко не в користь владики Варсонофія… Отже схаменітся і жваво подумайте про всеє!!!

  • Анна 01.06.2016 at 17:08

   По перше ,це ви схаменіться і подумайте, а по друге , ніяких відеодоказів не має , це лише вигадка.

 2. Юрій Потрогош 20.05.2016 at 16:32

  Незважаючи на відмову водія назвати місце своєї роботи та посаду, є достатньо підстав вважати, що він – український релігійний діяч, до того ж, сам “єпископ” Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Київського Патріархату – це як розуміти??? Я бачив чоловіка схожого на президента П.О. Порошенка який викидав, з власного авто, сміття на обїздній трасі, і що тепер, це є підставою для того щоб вважати президента України порушником???

  • Моріка Цанько 20.05.2016 at 17:01

   Я теж так думаю !!! Як ви можете безпідставно звинувачувати невинну людину , до того ж самого Єпископа не маючи конкретних доказів!??? В цю брехню я не вірю і не збираюся вірити)))

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *