Супрун розповіла про роль Церкви в медицині

Супрун розповіла про роль Церкви в медицині

 |   | 

В Україні є міф про те, що Церкви та релігійні організації в медицині займаються лише освяченням приміщень і обладнання. Це дуже несправедливий міф, але він поширений і глибоко вкорінений.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляє ТСН.

Вона переконує, що релігійні представники надають величезну психологічну допомогу людям, які борються з хворобою, та їхнім сім’ям. Також дуже важлива їхня підтримка медичних працівників.

«Релігійні організації тісно співпрацюють з медзакладами. По всій країні ними постійно проводяться благодійні акції та збір коштів на нове обладнання, ліки та оплату медичних послуг. Вони щодня спілкуються з людьми з питань здоров’я, тож глибоко розуміють потребу пацієнта і лікаря та допомагають комунікувати їх решті суспільства, у тому числі центральній та місцевій владі», – зауважила Уляна Супрун.

За її словами, в процесі розгортання реформ перед нами постають ще масштабніші завдання. Їх складно втілювати самотужки.

«Вперше після тривалої перерви розпочала роботу Громадська рада при МОЗ України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Серед пріоритетів – підсилення профілактики громадян, просвітництво, психологічне здоров’я. Дуже втішена нашою сьогоднішньою зустріччю. Докладемо максимальних зусиль для ефективного втілення запланованого і конструктивної співпраці», – зауважила Супрун.

(Переглядів: 4 )

Читати більше

МУКАЧЕВО. Відбулося зібрання духовенства єпархії 31 жовтня в будівлі Єпархіального управління відбулося зібрання частини духовенства Мукачівської єпархії. Очолив зібрання керуючий Мукачівською єпа...
Очільник Закарпатської єпархії УПЦ КП звернувся до митрополита Марка і митрополита Феодора Ваші Високопреосвященства, митрополите Марк та митрополите Феодоре!   Як правило, історично складалося так, що виникнення самостійної держави, нар...
Паломництво до Святої Землі краще відкласти – рекомендують в УПЦ Паломники з України, які мають на меті відвідати святині Святої Землі, попереджуються про небезпечну ситуацію на Західному березі рiчки Йордан та у Сх...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →