Супрун розповіла про роль Церкви в медицині

Супрун розповіла про роль Церкви в медицині

 |   | 

В Україні є міф про те, що Церкви та релігійні організації в медицині займаються лише освяченням приміщень і обладнання. Це дуже несправедливий міф, але він поширений і глибоко вкорінений.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляє ТСН.

Вона переконує, що релігійні представники надають величезну психологічну допомогу людям, які борються з хворобою, та їхнім сім’ям. Також дуже важлива їхня підтримка медичних працівників.

«Релігійні організації тісно співпрацюють з медзакладами. По всій країні ними постійно проводяться благодійні акції та збір коштів на нове обладнання, ліки та оплату медичних послуг. Вони щодня спілкуються з людьми з питань здоров’я, тож глибоко розуміють потребу пацієнта і лікаря та допомагають комунікувати їх решті суспільства, у тому числі центральній та місцевій владі», – зауважила Уляна Супрун.

За її словами, в процесі розгортання реформ перед нами постають ще масштабніші завдання. Їх складно втілювати самотужки.

«Вперше після тривалої перерви розпочала роботу Громадська рада при МОЗ України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Серед пріоритетів – підсилення профілактики громадян, просвітництво, психологічне здоров’я. Дуже втішена нашою сьогоднішньою зустріччю. Докладемо максимальних зусиль для ефективного втілення запланованого і конструктивної співпраці», – зауважила Супрун.

(Переглядів: 9 )

Читати більше

В обласній дитячій лікарні для маленьких пацієнтів провели одноденний духовний табір “Стежинкою добра”...   У вівторок, 21 серпня, з благословення Високопреосвященішого митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, за ініціативи голов...
Мукачівська православна єпархія долучилася до місії добра на Сході В перші дні грудня 2018 року Мукачівська єпархія долучилася до благодійної місії добра на буремному Сході України. Духовенство єпархії разом з предст...
Після Дня пам’яті померлих цвинтарі Ужгорода потребують генерального прибирання Відходи валяються під парканами і просто на землі, прямо на могилах. Тільки з кладовища на Кальварії в Ужгороді наступного після Дня пам'яті померлих,...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →