Священики Мукачівської греко-католицької єпархії та Мукачівської єпархії УПЦ разом із науковцями Закарпаття здійснили екологічне паломництво до Польщі

Священики Мукачівської греко-католицької єпархії та Мукачівської єпархії УПЦ разом із науковцями Закарпаття здійснили екологічне паломництво до Польщі

 |   | 

Священики і науковці із Закарпаття здійснили спільне екологічне паломництво до Польщі

Шлях цьогорічного екологічного паломництва священиків і науковців із Закарпаття пролягав через розташовані в Карпатах Національний парк «Полонини» у Східній Словаччині та Бещадський Національний парк у Польщі.

У Західному Розточчі паломники побачили, як практично популяризують знання про захист довкілля у римо-католицькій парафії в селі Горецько Костельне. А в Готувці біля Холма подружжя вчителів Костецьких розповіли гостям з України, як на своїй позаміській дачі заклали «Сад св. Франциска», повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан. У Дорогичині темою зустрічі прочан із римо-католицьким єпископом Тадеушом Пікусом стала Папська Енцикліка «Славен будь».

Про участь Церкви у збереженні довкілля йшла мова також під час спілкувань у православних святинях над Західним Бугом та в єдиній неоунійній парафії у Костомлотах. Під час екологічних зупинок священики почергово очолювали спільні молитви.

У празник Преображення Господнього старим стилем подорожуючі приєдналися до паломництва православних з усієї Польщі на св. гору Грабарку, що на Підляшші.

http://zakarpattya.net.ua/

(Переглядів: 399 )

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.