Священики Мукачівської єпархії отримали дипломи магістрів УжНУ

Священики Мукачівської єпархії отримали дипломи магістрів УжНУ

 |   | 

З благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського чотири священнослужителі Мукачівської Православної єпархії, після успішно складених вступних випробувань влітку 2016 року в Ужгородському національному університеті − стали студентами вибраних факультетів та спеціальностей.

Після успішно захищених магістерських робіт священики в грудні 2017 року та лютому 2018 отримали відповідні кваліфікаційні дипломи.

Отже, випускниками різних факультетів та кафедр УжНУ стали: протоієрей Віктор Палош, голова Місіонерського відділу, настоятель храму на честь святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Францисського (Філологічний факультет, кафедра журналістики), протоієрей Олександр Монич, голова Інформаційного відділу, вчений секретар Богословсько-історичного науково-досліного центру імені архімандрита Василія (Проніна) та протоієрей Василій Керецман, голова Молодіжного відділу та відділу Інноваційних проектів (факультет Історії та міжнародних відносин, кафедра Історії України), а також протоієрей Тарасій Русин, заступник голови Місіонерського відділу єпархії, настоятель Свято-Іллінського храму в с. Ратовці Ужгородського району (Інженерно-технічний факультет, кафедра міського  будівництва і господарства).

Так званий перехресний вступ в провідний вищий навчальний заклад краю для отримання освіти спеціаліста чи магістра на основі здобутого в духовних закладах України бакалаврського ступеню за суміжною спеціалізацією став можливим завдяки сприянню архімандрита Євфросина (Білаш), заступника декана з Міжнародних зв’язків юридичного факультету.

Сьогодні студентами факультету Історії та міжнародних відносин УжНУ завдяки перехресному вступу є також ще два священики Мукачівської єпархії: благочинний міста Ужгорода, настоятель Свято-Троїцького храму (Боздошський парк), протоієрей Володимир Гуй та настоятель храму на честь ікони Божої Матері “Почаївська”, протоієрей Василій Юрина.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. за № 652 «Про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами» після проходження процедури державного визнання зазначених документів є можливим також отримання відповідних сертифікатів бакалавра та магістра теології.

(Переглядів: 28 )

Читати більше

У Свято-Троїцькому храмі Ужгорода відзначили День Святого Духа 28 травня, у другий день Святої Трійці − день Святого Духа, в понеділок першого тижня після П’ятидесятниці, керуючий Мукачівською єпархією, Високопрео...
“Медовий Спас”: церковне і язичницьке Про ставлення у народі до християнських свят розмірковує протоієрей Володимир Ровінський, кандидат богослов’я, голова Інформаційно-просвітницького від...
Свята Меса у Сваляві з нагоди Успіння Божої Матері Відпустові урочистості 15 серпня 2018 року відбулись в костелах Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві на Закарпатті та Летичеві на Хмельниччині (санк...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →