У Берегові відбулася зустріч дружин греко-католицьких священиків

У Берегові відбулася зустріч дружин греко-католицьких священиків

 |   | 

Такі традиційні ждуховні заняття проводяться уже в 19-й раз – повідомляє Голос Карпат.

Своєрідні курси проходили у новозбудованому римо-католицькому Будинку ім.Ференца Пастора однойменної парафії, який здали у вересні минулого року. Світлі приміщення, їх сучасний дизайн сприяли невимушеній атмосфері, спонукали до відвертості й самовідкриття.

Займався з жінками греко-католицький священик з Угорщини отець Еміл Бодолацкі. Крім духовних лекцій, молитв і проповідей, учасники занять мали змогу поспілкуватися одна з одною, поділитися думками з різних питань, відпочити від повсякденних справ.

Зустріч завершилась урочистою літургією, яку провели в місцевому греко-католицькому храмі, та спільним недільним обідом.

(Переглядів: 12 )

Читати більше

Мукачівська православна єпархія ініціювала новий сімейно-соціальний проект “Я хочу жити” З благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та за ініціативи активної групи вірників храму на честь Поч...
Спікер УПЦ КП в мережі оприлюднив ще одного листа Філарета Оприлюднено лист глави УПЦ КП до Першоієрарха РПЦЗ митрополита Іларіона. Його опублікував прес-секретар УПЦ КП архієпископ Евстратій (Зоря) на своїй с...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *