У Берегові відбувся традиційний щорічний конкурс бетлегемів

У Берегові відбувся традиційний щорічний конкурс бетлегемів

 |   | 

У цьогорічному, 23-му конкурсі, взяли участь 11 бетлегемів повідомляє Голос Карпат.  Незважаючи на непогоду, в місто приїхали дитячі та дорослі колективи з багатьох сіл району. Стимулювали до виступів і солідні призові: за перше місце – 3, друге – 2 і третє- 1 тисяча гривень.

Члени журі на чолі з викладачем Закарпатського угорського інституту,  доктором наук Маргаритою Кейс уважно стежили за дійствами на сцені, при оцінюванні брали насамперед до уваги закарпатську характерність колядок, їх традиційність для нашого краю. При підбитті підсумків детально проаналізували інтерпретацію кожного колективу, вказали “командам” на їх сильні та слабкі місця. Вперше виступали на великій сцені з конкурсною програмою юні бетлегеми з Малої Бийгані. Голова журі побажала їм творчого зростання і обов’язкового виступу на черговому зібранні колядників.

Зрештою, після тривалих дебатів перше місце було присуджено бетлегемівцям первинного осередку КМКС с.Чома. Друга сходинка дісталась греко-католицькому вертепу з Гечі, третя – дорослим колядникам з Берегуйфолу.

“Стало вже доброю традицією напередодні різдвяних свят проводити подібні оглядини бетлегемів,- каже Голосу Карпат секретар КМКС з питань культури Ласло Молнар.- Таким чином прагнемо зберегти й примножити вікові традиції та звичаї нашого народу, залучати до них підростаюче покоління.”

По завершенні конкурсу та під час нього активісти обласного осередку КМКС пригощали всіх бажаючих гарячим боб-гуляшем, тістечками та безалкогольними напоями.

(Переглядів: 7 )

Читати більше

Мукачево.В день Преображення Господнього Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату привітала військовослужбовців військової частини А-1556 128-ї ОГПБр.... 19 серпня 2017 року в день свята Преображення Господа нашого Ісуса Христа, керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського ...
Митрополит Марк молитовно відзначив день ангела 8 травня Православна Церква святкує пам’ять апостола і євангеліста Марка. Митрополит Марк у день свого небесного покровителя очолив святкове богослужі...
Єпископ Варсонофій провів робочі зустрічі з Віце-президентом торгово-промислової палати України,президентом Закарпатської торгово-промислової палати та з новопризначеним Генеральним консулом Словацько... 04 липня 2017 року керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсоно...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *