У Білках випускники отримали Боже благословіння від благочинного Іршавського району (фото)

У Білках випускники отримали Боже благословіння від благочинного Іршавського району (фото)

 |   | 

Червень – період проведення випускних урочистостей в освітніх навчальних закладах. Радує, що педагоги та батьки випускників мають благе бажання, аби юні особи, що вступають в доросле життя, отримали Боже благословіння на подальший шлях.

Так з подібної ініціативи, з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, у суботу, 23 червня, в селі Білки Іршавського району було відслужено подячний молебень та молебень з проханням Божого благословення на майбутнє випускників.

Молитва була звершена в Свято-Петро-Павлівському храмі благочинним Іршавського району – протоієреєм Георгієм Чулей та священнослужителем храму – о. Іоанном Лупак.

Після закінчення молебня отець Георгій звернувся до дітей із повчальним словом, в якому наголосив, що незважаючи на завершення навчання у школі, вони все одно залишаються дітьми для своїх батьків.

Також отець благочинний зауважив, що із дорослим життям розпочнуться і дорослі проблеми, у вирішенні котрих потрібно керуватися не власними амбіціями, а Господніми заповідями.

На прощання випускникам було виголошенно та проспівано многоліття, а в знак благословення отець Георгій кожного благословив іконкою.

(Переглядів: 7 )

Читати більше

Віряни Мукачівської православної єпархії звершили Хресний хід за мир (фоторепортаж) Щорічно, з 21 на 22 травня з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського в єпархії звершується Хресний хі...
В Анталовцях продовжує роботу літній табір “Необмежений доступ” (фотозвіт)   Літній табір "Необмежений доступ" проходить в Духовному центрі Св. Івана-Павла другого в с. Анталовці, Середнянського деканату Мукачівської греко...
Є ті хто проти у об’єднанні Закарпатських філій УАПЦ та УПЦ КП! Архиєпископа Харківського і Полтавського УАПЦ Афанасія (Шкурупія) "неприємно вразила інформація", що Комісія для ведення діалогу УАПЦ та УПЦ КП 8 черв...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *