У Білках випускники отримали Боже благословіння від благочинного Іршавського району (фото)

У Білках випускники отримали Боже благословіння від благочинного Іршавського району (фото)

 |   | 

Червень – період проведення випускних урочистостей в освітніх навчальних закладах. Радує, що педагоги та батьки випускників мають благе бажання, аби юні особи, що вступають в доросле життя, отримали Боже благословіння на подальший шлях.

Так з подібної ініціативи, з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, у суботу, 23 червня, в селі Білки Іршавського району було відслужено подячний молебень та молебень з проханням Божого благословення на майбутнє випускників.

Молитва була звершена в Свято-Петро-Павлівському храмі благочинним Іршавського району – протоієреєм Георгієм Чулей та священнослужителем храму – о. Іоанном Лупак.

Після закінчення молебня отець Георгій звернувся до дітей із повчальним словом, в якому наголосив, що незважаючи на завершення навчання у школі, вони все одно залишаються дітьми для своїх батьків.

Також отець благочинний зауважив, що із дорослим життям розпочнуться і дорослі проблеми, у вирішенні котрих потрібно керуватися не власними амбіціями, а Господніми заповідями.

На прощання випускникам було виголошенно та проспівано многоліття, а в знак благословення отець Георгій кожного благословив іконкою.

(Переглядів: 35 )

Читати більше

Слово єпископа Варсонофія перед Великим постом Слово єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія перед Великим постом .             Всечесні отці , улюблені брати і сестри, дорога Закарпатс...
19 листопада 2017 року римо-католицька церква закликає відзначити Всесвітній день убогих Наприкінці Ювілею Милосердя Папа Франциск оголосив, що у неділю 19 листопада 2017 року вперше відзначатиметься Всесвітній день убогих під гаслом «Не л...
У храмі при ужгородській в’язниці звершили молебень У понеділок, 1 жовтня, на запрошення керівника Закарпатської установи виконання покарань №9 Василя Анталовського, керуючий єпархією Високопреосвященні...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →