Новини УПЦ КП

У Чопі розпочали будівництво нового храму УПЦ КП

18 жовтня 2018 року, у другій половині дня, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій освятив наріжний камінь та заклав капсулу на місці будівництва  храму на честь святого святителя Спиридона Тримифунтського, на території Чопського прикордонного загону.

Владиці співслужили : секретар єпархії – протоієрей Сергій Ємець, благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк, секретар-референт Закарпатської єпархії ієрей Павло Михальчук , та духовенство Мукачівського та Ужгородського благочиння.

Разом із священнослужителями молився Начальник Чопського прикордонного загону, підполковник Михайлюк Юрій Олександрович із особовим складом, а також зі своїми заступниками. Участь у заході прийняв  Карен Енокян-керівник Вірменської громади Закарпаття та інші.

Після чину освячення владика Варсонофій звернувся до присутніх з повчальним словом, в якому розкрив значення храму для православного християнина.

Наостанок архіпастир відзначив підполковника Михайлюк Юрія Олександровича церковною відзнакою-медаллю “За жертовність і любов до України”.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

(Переглядів: 27 )