У день пам’яті Всіх святих в академічному храмі Карпатської єпархії УАПЦ відслужили Божественну літургію

У день пам’яті Всіх святих в академічному храмі Карпатської єпархії УАПЦ відслужили Божественну літургію

 |   | 

DSC 041914 червня, у свято Всіх святих землі української, в православному академічному храмі апостола українського Андрія Первозванного Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено божественну літургію.

Божественну літургію очолив протоієрей Олександр Смоліну співслужінні архімандрита Діодора Муратова.

Під час богослужіння поминалось ім’я православного першоієрарха – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Нового Риму, Вселенського патріарха як першосвятителя Матері Церкви в Україні та Блаженнійшого Макарія, Митроролита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви.

Академічне духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність та єдину помісну Українську Православну Церкву, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були вознесенні за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Під час заупокійної літії, зокрема, молитовно поминались імена спочилих вічнопам’ятного Блаженнійшого Володимира Сабодана, Митрополита Київського і всієї України, полеглих українських патріотів під час Революції Гідності (2013 – 2014), українських воїнів, добровольців і мирних співвітчизників, які загинули у наші дні в обороні України і українського народу від московсько-путінської навали (2014 – 2015), зокрема поіменно мобілізованих (воїнів та добровольців) із Закарпаття.

Перед завершення Божественної літургії в академічному храмі соборно і традиційно було проспівано духовний гімн «Боже Великий єдиний, нам Україну храни…».

З повчальним словом до прихожан звернувся отець Олександ Смолін, який розповів про заповіді Блаженств та роль українських святих в розбудові християнства на наших землях.

Увесь хід богослужіння було відправлено українською мовою.

По завершенню богослужіння відбулася братська трапеза.

Прес-служба УБА – КаУ

(Переглядів: 93 )

Читати більше

У Тячеві на фестивалі «Вифлеємська зіронька» колядували угорською 27 грудня у залі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ш.Голлоші з угорською мовою навчання відбувся перший тур фестивалю колядок «Вифлеємська зіронька».Фестив...
Керуючий архієрей зустрівся з військовими ліцеїстами 3 листопада, на запрошення начальника Мукачівського ліцею з посиленою військовою та спортивною підготовкою, полковника Захарова Ю.М., архієпископ Феод...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *