У День Вознесіння Господнього владика Феодор звершив архієрейське богослужіння у храмі Мукачева

У День Вознесіння Господнього владика Феодор звершив архієрейське богослужіння у храмі Мукачева

 |   | 

17 травня,  в четвер шостого тижня після Пасхи, в день Вознесіння Господнього, керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Свято-Вознесенському храмі (вул. І. Франка) м. Мукачева.

Свого архіпастиря перед входом в храм зустрічали настоятель протоієрей Георгій Ковач та наймолодші прихожани.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії, зокрема Мукачівського благочиння.

За богослужінням підносилась сугуба молитва за мир в Українській землі.

Під час Божественної літургії владика звершив дияконську хіротонію над випускником Пряшівського богословського Православного факультету Марка Ціцу.

Після богослужіння традиційно був звершений  хресний хід навколо храму, а насамкінець у своєму слові архіпастир привітав настоятеля та парафіян з престольним святом та надав усім Боже благословення.

Фото: Іван ФЕННИЧ, Віталій МУХА

(Переглядів: 7 )

Читати більше

Коментар щодо православних “цибульок” на церкві Святої Анни в селі Буківцьово У мережі Інтернет на реставрацію церкви Святої Анни в селі Буківцьово з’явилась реакція ужгородського дизайнера Олега Олашина. Він, зокрема, стверджує...
Cвято-Покровський храм-пам’ятник в Ужгороді молитовно вшанував своє престольне свято 14 жовтня, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородсь...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *