Новини УПЦ

У Хусті завершив роботу православний літній дитячий табір “Мараморош”

З благословення Високопреосвященнійшого Марка митрополита Хустського та Виноградівського з 29 липня по 04 серпня проходив православний літній дитячий табір ” Мараморош”.
В таборі брали участь дітки від 10 до 15 років.

Задачею табору було  збагатити дитину духовно-моральними звичками та направити на шлях любові та турботи до ближнього.
Кожного дня життя табору розпочиналося з зарядки та молитви. Сніданок,обід,полуденок та вечеря завжди радували діток смачною трапезою.

Завдяки розкладу  малеча знала, що чекає на них кожного дня життя .

Новий день приносив цікаві та різні майстер – класи . Зокрема були  майстер – класи з англійської мови, церковного співу, церковно-слов’янської мови, гри в шахи, візит стоматолога, практична робота  дизайнера зачіски і т.д.
Цікаві були конкурси, брейн-ринги, інтелектуальні та спортивні ігри. Також до діток одного вечора завітав музичний гурт, який виконав ряд музичних творів  Закарпатської народної музики. Піший похід, знайомив вихованців табору з красою природи нашого краю.
Згідно з програмою табору звершили паломницьку поїздку до Свято-Вознесенського жіночого монастиря с. Чумалево на свято пророка Божого Ілії.
В останній день табору було звершено Божественну Літургію в Покровській капличці, де дітки змогли причаститися Святих Таїнств Христових. 

Прес-служба Хустської єпархії УПЦ 

(Переглядів: 23 )