У Хустській єпархії УПЦ відбулися річні збори духовенства

У Хустській єпархії УПЦ відбулися річні збори духовенства

 |   | 

6 грудня 2017 року у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш пройшли річні загальноєпархіальні збори священнослужителів, на яких виступив Високопреосвященнійший Марк, Митрополит Хутський і Виноградівський, та звітували про виконану роботу єпархіальні відділи.

Перед початком Зборів Митрополит Марк очолив молебень перед ракою з мощами Апостола Закарпаття преподобного Олексія Карпаторуського).

Як зазначив митрополит Марк у своїй доповіді, за минулий рік Його Високопреосвященство відслужив 177 літургій, брав участь у засіданнях Священного Синоду УПЦ у м. Київ, брав участь у богослужіннях у Києві, Почаєві та у Архієрейському Соборі у Москві.

Ще залишилося 31 парафія, яких владика ще не мав нагоди відвідати, але зараз уже заплановані богослужіння у деяких із них. Крім того, у багатьох парафіях владика Марк служив уже по декілька разів.

Також, митрополит Марк попросив присутніх священнослужителів проспівати Вічну Пам’ять спочилим у цьому році священнослужителям, а це схіархімандриту Стефану (Поп) із Тисобекень, схіархімандрит Гавриїл та прот. Михаїл Романій.

Цей рік є ювілейним для владики Марка, так як це 10 річниця його перебування на благословенній Хустській кафедрі. Священики привітали владику Марка з річницею.
Протягом десяти років Митрополит Хустський і Виноградівський Марк заклав і освятив 22 храми, а також освятив багато храмів, які були закладені у Хустській єпархії його попередниками.

За 10 років владика Марк служив у єпархії 1681 літургію, здійснив 208 дияконських та священицьких хіротоній.

Також, правлячий архіпастир наголосив на наближенні 25-річного ювілею єпархії та святкуванні та на перебуванні у єпархії святинь, принесених до нас з різних куточків світу.

Владика повідомив про свою участь у Архієрейському Соборі РПЦ у кінці листопада поточнго року та про важливі прийняті рішення на ньому. 

За матеріалами офіційного сайту Хустської єпархії УПЦ 

(Переглядів: 13 )

Читати більше

МУКАЧЕВО. У Гандеровиці освячено новий храм 28 травня, в 7-му неділю після Пасхи, святих отців I Вселенського Собора керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мук...
Жінки-військові нагороджені архієрейськими грамотами з нагоди Міжнародного жіночого свята 07 березня 2018 року, напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня командування 128-ї ОГПБ  та особовий склад частини привітали своїх  співслуживці...
У стінах храму Хуста виступав відомий колектив із заключним різдвяним концертом Уже за доброю традицією – третій рік поспіль – у рамках святкового турне місто над Тисою відвідав один із найкращих дитячих хорів України, лауреат між...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.