У Хустській єпархії УПЦ відбулися річні збори духовенства

У Хустській єпархії УПЦ відбулися річні збори духовенства

 |   | 

6 грудня 2017 року у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш пройшли річні загальноєпархіальні збори священнослужителів, на яких виступив Високопреосвященнійший Марк, Митрополит Хутський і Виноградівський, та звітували про виконану роботу єпархіальні відділи.

Перед початком Зборів Митрополит Марк очолив молебень перед ракою з мощами Апостола Закарпаття преподобного Олексія Карпаторуського).

Як зазначив митрополит Марк у своїй доповіді, за минулий рік Його Високопреосвященство відслужив 177 літургій, брав участь у засіданнях Священного Синоду УПЦ у м. Київ, брав участь у богослужіннях у Києві, Почаєві та у Архієрейському Соборі у Москві.

Ще залишилося 31 парафія, яких владика ще не мав нагоди відвідати, але зараз уже заплановані богослужіння у деяких із них. Крім того, у багатьох парафіях владика Марк служив уже по декілька разів.

Також, митрополит Марк попросив присутніх священнослужителів проспівати Вічну Пам’ять спочилим у цьому році священнослужителям, а це схіархімандриту Стефану (Поп) із Тисобекень, схіархімандрит Гавриїл та прот. Михаїл Романій.

Цей рік є ювілейним для владики Марка, так як це 10 річниця його перебування на благословенній Хустській кафедрі. Священики привітали владику Марка з річницею.
Протягом десяти років Митрополит Хустський і Виноградівський Марк заклав і освятив 22 храми, а також освятив багато храмів, які були закладені у Хустській єпархії його попередниками.

За 10 років владика Марк служив у єпархії 1681 літургію, здійснив 208 дияконських та священицьких хіротоній.

Також, правлячий архіпастир наголосив на наближенні 25-річного ювілею єпархії та святкуванні та на перебуванні у єпархії святинь, принесених до нас з різних куточків світу.

Владика повідомив про свою участь у Архієрейському Соборі РПЦ у кінці листопада поточнго року та про важливі прийняті рішення на ньому. 

За матеріалами офіційного сайту Хустської єпархії УПЦ 

(Переглядів: 9 )

Читати більше

Відбулося богослужіння в Неділю 13-ту після П’ятидесятниці 30 серпня 2015 року Божого, в неділю 13-ту після П’ятидесятниці, в храмі Свято-Феодосіївського монастиря було відслужено уставні богослужіння. З благо...
Інтерв”ю єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія для наукового веб-сайту “Філософія і Релігієзнавство”.... Пропонуємо Вашій увазі ітерв"ю єпископа Ужгородськогоі Закарпатського Варсонофія для наукового веб-сайту "Філософія і Релігієзнавство": ...
Владика Феодор звершив читання покаянного канону в Мукачівському кафедральному соборі В понеділок першої седмиці Великого посту, 14 березня, у кафедральному соборі на честь Почаївської ікони Божої Матері, Високопреосвященніший Феодор, а...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *