У Кушниці на Іршавщині УПЦ МП до Дня Незалежності молитиметься за мир в Україні

 |   | 

Архієрейська літургія в рамках єпархіального проекту «Молодь ЗА приМИРення» відбудеться в Свято-Троїцькому храмі села Кушниця.

У Кушниці на Іршавщині УПЦ МП до Дня Незалежності молитиметься за мир в Україні

До дня незалежності України 24 серпня, з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, за підтримки Кушницького Свято-Введенського жіночого монастиря, Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря та Зарічевського жіночого монастиря на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини в Свято-Троїцькому храмі села Кушниця за участі молодіжних братств єпархії та представників Закарпатської обласної організації УТОГ в рамках єпархіального проекту «Молодь ЗА приМИРення» відбудеться архієрейська місіонерська Божественна літургія.  

Під час богослужіння заплановані чотири богослужбові зупинки під час яких священнослужителі будуть здійснювати літургічні коментарі структури та змісту богослужіння, а перший заступник голови Паломницького відділу єпархії, ієродиякон Діонісій (Гангур) для представників Закарпатської обласної організації УТОГ буде звершувати сурдопереклад.

Після святкового богослужіння біля Поклонного Хреста на горі Кичерка, що неподалік Кушницького Свято-Веденського жіночого монастиря, запланований молебень за мир в Україні. Поклонний Хрест на вказаному місці було освячено 11 травня 2015 року.

Мета збору молоді – духовне збагачення сил душі, молитва за мир в Україні, участь в таїнствах, бесіди зі священнослужителями та сходження до Поклонного Хреста де відбудеться молебень за мир в нашій Українській землі, повідомляють у Мукачівській православній єпархії УПЦ МП.

(Переглядів: 39 )

Читати більше

Відбулись збори благочинь Мукачівського району 2 грудня в управлінні Мукачівської єпархії  відбулися збори  двох благочинь Мукачівського району. Провів збори керуючий єпархією Високопреосвященніший...
Турбота католиків і реформатів про довкілля басейну ріки Тиси Голова Комісії у справах екології та туризму Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України Єпископ Мукачівський Антал Майнек і Директор Інституту ...
Єпископ Варсонофій взяв участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці незалежності України 22 серпня 2016 року єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофій ( Руднік ) прийняв участь в...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *