Анонси МГКЄ Новини Новини України УГКЦ

У Києві відбудеться форум “Відкриті двері УГКЦ”

У неділю, 4 листопада, у Києві, в рамках ІІІ Всеукраїнського з’їзду мирян УГКЦ, відбудеться форум «Відкриті двері УГКЦ», який присвячений пам’яті Блаженнішого Любомира. Цей захід — ще одна спроба створити майданчик, щоб представити нашу Церкву, як живу і діяльну Боголюдську установу у суспільстві. Місце проведення: Патріарший собор Воскресіння Христового та Міжнародний виставковий центр.

«Мета форуму — представити УГКЦ з різних сторін, тобто не закриту у храмах (тільки на молитві), а показати передусім Церкву, яка багата на різноманітні мирянські спільноти, організації та інституції, яка працює серед різних категорій людей у суспільстві», — підкреслив о. Василь Білаш, голова Комісії у справах мирян УГКЦ.

«Під час форуму буде проходити серія різних панельних дискусій: сучасні методи освіти і виховання, медіа і Церква, соціально відповідальний бізнес, морально-етичні виклики і небезпеки, які ми спостерігаємо тощо», — додав він.

Як повідомляють організатори, під час форуму потрібно виконати певні цілі та завдання: представити різного роду спільноти, організації, інституції та установи УГКЦ, створити середовище комунікації для обміну досвідом між учасниками форуму, сформувати каталог “Відкриті двері УГКЦ”, провести панельні дискусії на актуальні теми і виклики, які стоять перед Церквою у сучасному суспільстві та напрацювати відповідні звернення.

«Отож, приходь! Сьогодні майбутні зміни творяться разом!» —наприкінці наголосив та закликав до активної участі в заході о. Василь Білаш.

(Переглядів: 33 )