У Києві відбулася зустріч Предстоятеля УАПЦ з представником Вселенської Патріархії

У Києві відбулася зустріч Предстоятеля УАПЦ з представником Вселенської Патріархії

 |   | 

У Києві у приміщенні Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви Предстоятель УАПЦ Макарій (Малетич) зустрівся з представником Вселенської Патріархії преосвященнішим Іларіоном (Рудником), єпископом Едмонтону і Західної Єпархії Української Православної Церкви в Канаді. Про це 26 грудня повідомив офіційний сайт УАПЦ.

«Були підняті питання про шляхи об‘єднання українського православ‘я та інші важливі теми, які можуть бути корисними для України», – зазначають в УАПЦ.

Слід зауважити, що єрархи Константинопольського Патріарху впрововж останнього часу неодноразаово контактували з українськими священнослужителями. Як інформувала РІСУ, 15 грудня 2017 р. в Києві відбулася зустріч Патріарха УПЦ КП Філарета з особистими представниками Вселенського Патріарха Варфоломія – архиєпископом Даниїлом (Зелінським), УПЦ в США, та єпископом Іларіоном (Рудиком), УПЦ в Канаді.

Через два дні – 17 січня у Стамбулі митрополит Бориспільський і Броварський УПЦ (МП) Антоній (Паканич), протоєрей Миколай Данилевич та депутат Верховної Ради України Вадим Новинський зустрілися з Патріархом Константинопольським Варфоломієм у його резиденції на Фанарі. На перемовинах були присутні також: єпископ Телміський Іов (Геча) та архимандрит Віссаріон (Комзіас).

(Переглядів: 6 )

Читати більше

На Житомирщині священик з паствою повернувся в лоно Української Православної Церкви 14 січня 2018 року  у Свято-Покровському храмі Коростеня відбувся чин покаяння колишнього священика так званого Київського патріархату. Про це повідом...
15 грудня відбудеться прощання з Михайлом Дзаком, який загинув на Сході Контрактник Михайло Дзак із серпня 2016 року перебував у зоні АТО. Наприкінці листопада відбув у відпустку в Закарпатську область. При поверненні в зо...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *