У Мукачеві відбудеться Меджуґорська молитовна зустріч

У Мукачеві відбудеться Меджуґорська молитовна зустріч

 |   | 

Дорогі брати й сестри в Христі!

З радістю запрошуємо Вас приєднатися до спільної молитви на Х Меджуґорській молитовній зустрічі «З Марією до Ісуса», яка відбудеться 15 вересня 2018 року в кафедральному соборі Св. Мартина м. Мукачева.

І цьогоріч ми хочемо зібратися разом і подарувати цей день спільної молитви за мир Богородиці, Цариці миру, Яка веде нас до Свого Сина Ісуса.

На зустрічі з нами будуть наші друзі, які поділяться своїми свідченнями: отець Андрій Мединьш із Латвії та спільнота «Світло Марії» з Меджуґор’я.

Отець Андрій Мединьш із Латвії своє покликання до священства отримав, служачи в Афганістані. Сьогодні він є засновником та керівником спільноти «Заповіді блаженств», яка служить залежним, сиротам, людям, які опинилися в тяжких життєвих ситуаціях. Щороку разом зі спільнотою відвідує Меджуґор’є, де черпає сили для служіння й життя за посланнями Діви Марії.

Терезія Гажіова зі Словаччини, яка живе від 1996 р. в Меджуґор’ї, засновниця спільноти «Світло Марії», поділиться досвідом життя в прощенні й любові за посланнями Богородиці, Цариці миру.

Дорогі друзі Цариці миру, з радістю запрошуємо Вас!

ПРОГРАМА ЗУСТРІЧІ

8.30 Реєстрація (київський час)

9.00 ПОЧАТОК ЗУСТРІЧІ

9.15 Вервиця (Радісні таємниці)

9.45 Свідчення, лекції, пісні

11.30 Вервиця (Страсні таємниці)

12.00 Перерва

13.45 Свідчення, лекції, пісні

15.00 Вервиця до Божого милосердя

15.15 Свідчення, лекції, пісні

15.45 Перерва

16.00 Вервиця (Cлавні таємниці), посвята Непорочному Серцю Марії і Найсвятішому Серцю Ісуса

17.00 СВЯТА МЕСА

18.00 Поклоніння Ісусові в Пресвятих Дарах

(Переглядів: 7 )

Читати більше

«Хто ж таки провокував бійку в міській раді?»: священики не причім активісти.Поставити справедливу кому, на жаль, нікому... Про минулотижневу скандальну сесію Ужгородської міської ради, під час якої розглядалось питання щодо надання земельної ділянки одній з релігійних гром...
Папа Франциск відвідав храм УГКЦ в Римі Неділя, 28 січня 2018 р., запишеться золотими літерами в історії української громади в Римі. Цього дня, на запрошення Блаженнішого Святослава Шевчука,...
В Іршаві прикрасили дерева писанками На центральні площі Іршави відбувся шостий великодній фестиваль "Котися, писанко" - повідомляє Закарпаття-онлайн. Учасниками фестивалю традиційно ста...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.