У Мукачеві відкрилася персональна виставка Василя Красьохи – “Живописний Афон”

У Мукачеві відкрилася персональна виставка Василя Красьохи – “Живописний Афон”

 |   | 

24 квітня, о 1500  у картинній галереї Мукачівського історичного музею відбулося відкриття персональної виставки Заслуженого художника України, члена спілки художників України – Василя Красьохи. Тема експозиції − «Живописний Афон».

На запрошення організаторів, з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського участь у відкритті виставки взяв священнослужитель Мукачівського Свято-Миколаївського монастиря, архімандрит Тіхон (Лютянський).

Отець звернувся до присутніх з вітальним словом та передав автору слова поздоровлення від владики Феодора.

Роботи митця, які експонуватимуться у замку до 5 травня цього року – результат його двох творчих поїздок на славнозвісну гору Афон, під час яких він відвідав усі тамтешні монастирі, які й знайшли своє відображення на полотнах майстра.

(Переглядів: 27 )

Читати більше

Православні відзначають останню Батьківську суботу у цьому році Особливий день поминання покійних – Димитрієвську батьківську суботу відзначає Православна Церква у суботу 3 листопада. Про це повідомляє УНІАН_Реліг...
На Закарпаття привезли частинки мощей святих мучеників Віленських На прохання Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського, по благословінню митрополита Віленського і Литовського Іннокент...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →