У Мукачівській дієзенції відбулася духовна віднова

У Мукачівській дієзенції відбулася духовна віднова

 |   | 

5 березня 2018 р. у с. Кольчино-Фрідешово відбулася чергова духовна віднова для слов’яномовних священиків та сестер-монахинь, котрі служать в Мукачівській Дієцезїі.

Зустріч розпочалася Святою Месою, яку очолив єпископський вікарій о. Антоній Зіемба. Проповідь виголосив місцевий настоятель о. Йозеф Мрквіца.

Він звернув увагу на те, яким є наше свідоцтво перед людьми. Відповідно літургійних читань навів приклад як пророком є не той, хто каже, що станеться за якийсь час, але той, хто не боїться сказати правду і не мовчить, коли бачить чужий гріх, як це робив Ісус відносно книжників та фарисеїв.

Під час цієї Меси особливо молились за душу покійного Євгена, батька єпископа-ординарія Антала Майнека, а також огортали молитвою всю засмучену родину.

Опісля конференцію з роздумами про Літургію Годин виголосив о. Євген Фізер. Зокрема він висвітлив походження назви та самої молитви, котру щодня моляться богопосвячені особи і це є не стільки обов’язком як привілеєм. Навів історичні приписи різних Соборів, що розкрило еволюцію цієї молитви від виключно спільнотної до особистої, що тепер практикується в обидва способи. Адже це кожен християнин як світська особа, а тим більше вже богопосвячена особа, може молитись і у монашій чи парафіяльній спільноті, так особисто.

Прес-відділ Мукачівської дієцезії

(Переглядів: 11 )

Читати більше

Горіла церква УПЦ (МП) У Службу порятунку по спецлінії «101» 10-го травня близько 23:00 надійшло повідомлення про пожежу у Свято-Вознесенській церкві УПЦ (МП) у Кривому Розі...
Порція гумору на вівторок! Район сучасних багатоповерхівок. Чадо знадвору кличе маму:- Мама-а-а-а...(Голосніше): - Мама-а-а-а...(Дикий крик на весь район): - Мама-а-а-а...З вікн...
ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Високопреосвященнішого ФЕОДОРА архієпископа Мукачівського і Ужгородського ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ Високопреосвященнішого ФЕОДОРА архієпископа Мукачівського і Ужгородського боголюбивим пастирям, чесному монашеству і всім ча...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *