Новини Суспільство УПЦ УПЦ

У Мукачівській православній єпархії створили відділ по взаємодії з організаціями, які піклуються людьми з вадами слуху та зору

22 жовтня, з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського в структурі Єпархіального управління створено новий Єпархіальний відділ.

Відповідно до наказу (№ 441) від 22 жовтня 2018 року в єпархії діятиме Єпархіальний відділ по взаємодії з організаціями, які піклуються людьми з обмеженими можливостями (з вадами слуху та зору). Головою відділу став співробітник Єпархіального управління архідиякон Діонісій (Гангур).

В рамках роботи відділу для представників Закарпатської організації Українського товариства глухих (УТОГ), що проживають в Ужгороді та Мукачеві духовенством єпархії постіно звершуються місіонерські літургії, паломницькі поїздки до чернечих обителей краю, тощо. Активну участь у місіонерській роботі для людей з вадами слугу бере і настоятель Свято-Троїцького храму в селі Руське, що на Мукачівщині, ієрей Тарас Шелельо.

(Переглядів: 24 )