У Павшині на Мукачівщині відкрили пам’ятний знак “Полум’я миру”

У Павшині на Мукачівщині відкрили пам’ятний знак “Полум’я миру”

 |   | 

Третього травня у селі Павшино, Мукачівського району, відбулося урочисе відкриття пам’ятного знаку “Полум’я миру” – повідомляє Закарпаття онлайн. 

Утверджували ідею миру високоповажні гості: засновник однойменної міжнародної благодійної організації її Високість Грета Маргарет Шандор Габсбург-Лотрінген, яка разом з чоловіком та делегацією прибула з Австрії.

Передувала відкриттю пам’ятного знаку екуменічна меса, яку здійснили римо католицький пастор та греко-католицький священик. Під час меси священнослужителі молилися за мир в Україні, за мир у кожній родині, у всіх серцях.

До високоповажних гостей та всіх присутніх по завершенні меси звернулася голова села Павшино Вікторія Кізман, яка зазначила, що двоє священнослужителів, які справляють спільне богослужіння – це благодатний символ миру, знамення єдності у багатонаціональній громаді. Вікторія Кізман подякувала її Високості Греті Маргареті Шандор Габсбург-Лотрінген за ідею миру, яку вона пропагує по всьому світу, не стало виключенням невелике село Мукачівського району.

Після завершення богослужіння відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку. Всі присутні на месі були запрошені до подвір’я сільської ради, на якому відтепер горітиме «Полум’я миру». 

У супроводі почесної варти, пам’ятний знак відкрила її Високість Грета Маргарет Габсбург-Лотрінген та голова с. Павшино Вікторія Кізман.

Насамкінець, присутнім представили автора скульптурної композиції «Полум’я миру» – Валерія Федурцю.

Зазначимо, пам’ятний знак двокомпонентний, основа – це камінь, який поєднаний зі скульптурою, виготовленою з горіхового дерева.

Пам’ятний знак «Полум’я миру», відкритий 03 травня 2018 року. Це символ миру, дружби мужності, тепла, сили, краси та оригінальності, – йдеться у дописі на пам’ятнику.

Урочиста церемонія завершилася врученням міні-скульптур «Полум’я миру» всім високоповажним гостям.

А громада Павшина запросила гостей на творчий вечір, який розпочав гурт «Бревіс».

(Переглядів: 29 )

Читати більше

Єпископ Варсонофій очолив єпархіальні збори духовенства. 26 серпня 2017 року в залі нарад при Свято-Троїцько-Михайлівському храмі міста Берегово  ( настоятель протоієрей Михаїл Савко) , відповідно до Указу ...
Верховна Рада прийняла законопроект про перейменування релігійних організацій Сьогодні, 20 грудня 2018 року, під час пленарного засідання Верховної Ради України було прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України “Про свобо...
24 серпня в Ужгороді лунатиме молитва за Україну До 27-ї річниці Незалежності України, відбудеться молитва за Україну. 24 серпня 2018 року, м.Ужгород. Поштова площа. Початок 6.00 год. за к.ч. ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →