У Павшині на Мукачівщині відкрили пам’ятний знак “Полум’я миру”

У Павшині на Мукачівщині відкрили пам’ятний знак “Полум’я миру”

 |   | 

Третього травня у селі Павшино, Мукачівського району, відбулося урочисе відкриття пам’ятного знаку “Полум’я миру” – повідомляє Закарпаття онлайн. 

Утверджували ідею миру високоповажні гості: засновник однойменної міжнародної благодійної організації її Високість Грета Маргарет Шандор Габсбург-Лотрінген, яка разом з чоловіком та делегацією прибула з Австрії.

Передувала відкриттю пам’ятного знаку екуменічна меса, яку здійснили римо католицький пастор та греко-католицький священик. Під час меси священнослужителі молилися за мир в Україні, за мир у кожній родині, у всіх серцях.

До високоповажних гостей та всіх присутніх по завершенні меси звернулася голова села Павшино Вікторія Кізман, яка зазначила, що двоє священнослужителів, які справляють спільне богослужіння – це благодатний символ миру, знамення єдності у багатонаціональній громаді. Вікторія Кізман подякувала її Високості Греті Маргареті Шандор Габсбург-Лотрінген за ідею миру, яку вона пропагує по всьому світу, не стало виключенням невелике село Мукачівського району.

Після завершення богослужіння відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку. Всі присутні на месі були запрошені до подвір’я сільської ради, на якому відтепер горітиме «Полум’я миру». 

У супроводі почесної варти, пам’ятний знак відкрила її Високість Грета Маргарет Габсбург-Лотрінген та голова с. Павшино Вікторія Кізман.

Насамкінець, присутнім представили автора скульптурної композиції «Полум’я миру» – Валерія Федурцю.

Зазначимо, пам’ятний знак двокомпонентний, основа – це камінь, який поєднаний зі скульптурою, виготовленою з горіхового дерева.

Пам’ятний знак «Полум’я миру», відкритий 03 травня 2018 року. Це символ миру, дружби мужності, тепла, сили, краси та оригінальності, – йдеться у дописі на пам’ятнику.

Урочиста церемонія завершилася врученням міні-скульптур «Полум’я миру» всім високоповажним гостям.

А громада Павшина запросила гостей на творчий вечір, який розпочав гурт «Бревіс».

(Переглядів: 22 )

Читати більше

У Карпатах священик УПЦ КП відмовився ховати наречених-самогубців У селі Річка Косівського району священик відмовляється відправити службу за упокій молодих людей, які за місяць до весілля покінчили з життям. Родичі ...
У Почаївській Лаврі відбувся фестиваль Різдвяних піснеспівів 11 січня 2018 року, з благословення намісника Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополита Почаївського Володимира, у Спасо-Преображенському соборі ...
В Ужгороді вірники разом зі священиками шукали причини наших хвороб У неділю, 2 вересня, традиційно о 17.00, в Ужгородському благочинні вкотре за 2018 рік відбулася чергова позабогослужбова зустріч духовенства з миряна...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.