У Празі проходитиме чергова щорічна Зустріч східних католицьких ієрархів Європи.

У Празі проходитиме чергова щорічна Зустріч східних католицьких ієрархів Європи.

 |   | 

У Празі впродовж чотирьох днів – з 4 до 7 червня під егідою Ради Єпископських Конференцій Європи проходитиме чергова щорічна ArticleImages_60161_zustrich2-n.

Основа тема зібрання – обговорення місії християнської сім’ї у сучасному світі. У програмі заплановані пленарні засідання, молитва та ознайомлення учасників із життям церкви у Чехії.

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, у п’ятницю, 5 червня, ввечері, у храмі Пресвятої Богородиці в Емаузи Святу Літургію очолить митрополит Пряшівський Ян Баб’як, Глава Греко-Католицької Церкви Словаччини.

Два наступні великі Євхаристійні Богослужіння відбудуться в катедральному соборі Святого Климента – у суботу вранці Божественну Літургію очолить Глава УГКЦ Святослав (Шевчук), а в неділю вранці – Архиєпископ Циріл Васіль, ТІ, Секретар Конгрегації для Східних Церков.

Зазначимо, що сьогодні Східні Католицькі Церкви в Європі представлені єрархами візантійської, маронітської, халдейської та вірменської традицій. Торішня така зустріч відбувалася у Львові.

(Переглядів: 79 )

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *