У Рахові пройшов хресний хід з молитвою за мир в Україні

У Рахові пройшов хресний хід з молитвою за мир в Україні

 |   | 

Як повідомляє сайт Рахівського благочиння, у пʼятницю 14 серпня, на свято Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього та пам’яті мучеників Макавеїв, відбувся традиційний Хресний хід у Рахові з молитвою за мир і єдність України.

З благословення Високопреосвященнішого Марка Митрополита Хустського і Виноградівського секретар Єпархії Хресний хід очолив архімандрит Іов (Стець) за участю священнослужителів Рахівського благочинія, вірян та жителів міста.

Хресній ході передувало звершення Божественної літургії за мир та благодать в Україні. Літургія, а також освячення в цей день води, відбулися у Свято-Хрестовоздвиженському храмі. Вулицями Рахова співаючи молитви й піснеспіви благоговійно пронесли хоругви, Святе Євангеліє, Хрест, ікону Преподобного Алексія (Кабалюка), привезену з гори Афона, та Святині.

Архімандрит Іов окропив місто святою водою, а священики читали Святе Євангеліє на головних перехрестях міста.

Нинішня Хресна дорога у важкий для нашої країни час дала можливість в думках перенестися до Голгофи і найбільш глибоко усвідомити той тернистий шлях пройдений нашим Спасителем Іісусом Христом заради нашого спасіння, й заради миру і благодаті в нашій Україні, милосердя, терпіння.

Закінчився Хресний хід на площі перед Свято-Духівським храмом молебнем за мир, за Богом бережену державу нашу – Єдину Україну, її владу, воїнів, особливо за їх повернення живими і здоровими тих, що перебувають на «полі брані» та за всіх людей.

О. Іов, після змістовної промови, благословив усіх своїм пастирським благословенням та помазував освяченим єлеєм.

На закінчення, благочинний протоієрей Володимир Руснак подякував о. Іову за понесені труди, міській владі за надану можливість здійснити Хресний Хід та працівникам правоохоронних органів за правопорядок під час ходи.

протоієрей Володимир Руснак

(Переглядів: 263 )

Читати більше

Високопреосвященніший Марк відслужив літургію в селі Негровець 11 жовтня, у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, мощі, яких спочивають у Ближніх печерах, Вис...
У День свого народження митрополит Марк освятив храм у с. Руське Поле 6 грудня 2015 року, Його Високопреосвященство Марк, митрополит Хустський і Виноградівський молитовно відзначив День свого народження. У цей радісний д...
В неділю відбулося богослужіння у храмі с. Крайнє-Каллово, що на Хущині У неділю 5-ту по Пятидесятниці Його Високопреосвященнство Марк, Митрополит Хустський і Виноградівський, звершив божественну лутургію в с. Крайнє-Калло...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *