У Рахові провели міжрелігійний круглий стіл

У Рахові провели міжрелігійний круглий стіл

 |   | 
12 березня за участі голів Рахівської райадміністрації і райради Павла Басараби та Василя Дана, відбувся міжрелігійний круглий стіл, повідомляє прес-служба Рахівської РДА.
У заході взяли участь представники основних християнських конфесій: УГКЦ, РКЦ, УПЦ МП, УПЦ КП.
Під час засідання обговорили ряд питань, обмінялися думками і пропозиціями.
На переконання священиків, Церква завжди, не зважаючи на обставини залишається зі своїм народом та завжди буде невід’ємною частиною громадянського суспільства України.
Голови райадміністрації і ради, звернулися до благочинних усіх християнських конфесій з пропозицією започаткувати в населених пунктах району загальнохристиянські молитви, які б згуртовували людей. Проводити такі заходи запропонували один раз в місяць – у визначену дату і час.
– Коли люди, незважаючи на свої релігійні переконання, зустрічаються і разом моляться, не роблячи ніяких поділів поміж собою, це може бути дуже добрим прикладом для наслідування, та ставлення людини до людини, показувати справжні цінності, – зазначив отець Василь.
Відтак, у місті Рахів, міжконфесійну молитву ,,За мир в Україні”, призначили на 13 березня, о 19.00 год., на площі перед Будинком культури. Долучитися до заходу пропонують всім містянам. Такі молитви відбудуться в усіх населених пунктах Рахівщини.
В ході зустрічі також були обговорені питання стосовно стану благоустрою в населених пунктах району та заклику до вірян не приносити пластикові квіти на кладовище.
 
На завершення круглого столу отці подякували представникам влади за запрошення, а ті – за те, що відгукнулися. 
(Переглядів: 16 )

Читати більше

Очільник Закарпатської єпархії УПЦ КП зустрівся з військовослужбовцями Мукачева 12 лютого 2018 року , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій провів робочу зустріч з військовослужбовцями військової частини А-1556 м.Мукачев...
Синод УПЦ: Об’єднавчий собор – незаконний Священний Синод Української Православної Церкви, засідання якого відбулося сьогодні в Києво-Печерській лаврі наголосив, що об'єднавчий собор, запланов...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →