У Рахові провели міжрелігійний круглий стіл

У Рахові провели міжрелігійний круглий стіл

 |   | 
12 березня за участі голів Рахівської райадміністрації і райради Павла Басараби та Василя Дана, відбувся міжрелігійний круглий стіл, повідомляє прес-служба Рахівської РДА.
У заході взяли участь представники основних християнських конфесій: УГКЦ, РКЦ, УПЦ МП, УПЦ КП.
Під час засідання обговорили ряд питань, обмінялися думками і пропозиціями.
На переконання священиків, Церква завжди, не зважаючи на обставини залишається зі своїм народом та завжди буде невід’ємною частиною громадянського суспільства України.
Голови райадміністрації і ради, звернулися до благочинних усіх християнських конфесій з пропозицією започаткувати в населених пунктах району загальнохристиянські молитви, які б згуртовували людей. Проводити такі заходи запропонували один раз в місяць – у визначену дату і час.
– Коли люди, незважаючи на свої релігійні переконання, зустрічаються і разом моляться, не роблячи ніяких поділів поміж собою, це може бути дуже добрим прикладом для наслідування, та ставлення людини до людини, показувати справжні цінності, – зазначив отець Василь.
Відтак, у місті Рахів, міжконфесійну молитву ,,За мир в Україні”, призначили на 13 березня, о 19.00 год., на площі перед Будинком культури. Долучитися до заходу пропонують всім містянам. Такі молитви відбудуться в усіх населених пунктах Рахівщини.
В ході зустрічі також були обговорені питання стосовно стану благоустрою в населених пунктах району та заклику до вірян не приносити пластикові квіти на кладовище.
 
На завершення круглого столу отці подякували представникам влади за запрошення, а ті – за те, що відгукнулися. 
(Переглядів: 8 )

Читати більше

Храм св. Отця Піо відсвяткував відпуст Вже втретє святкували відпуст парафіяни, поки що єдиного храму в Україні, покровителем якого являється св. о. Піо.На початку Святої Меси настоятель хр...
Берегівський благочинний освятив надгробний пам’ятник полеглому в зоні АТО Олегу Тюрикову 16 серпня, на міському кладовищі міста Берегово благочинний Берегівського району, протоієрей Омельян Войтович звершив поминальну панахиду з освяченням...
У Берегові збудують римо-католицьку церкву До цього часу навколишня римо-католицька громада молилась у капличці, розміщеній на території цвинтаря. “Мені дуже імпонувало це місце проведення б...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *