У Рахові провели міжрелігійний круглий стіл

У Рахові провели міжрелігійний круглий стіл

 |   | 
12 березня за участі голів Рахівської райадміністрації і райради Павла Басараби та Василя Дана, відбувся міжрелігійний круглий стіл, повідомляє прес-служба Рахівської РДА.
У заході взяли участь представники основних християнських конфесій: УГКЦ, РКЦ, УПЦ МП, УПЦ КП.
Під час засідання обговорили ряд питань, обмінялися думками і пропозиціями.
На переконання священиків, Церква завжди, не зважаючи на обставини залишається зі своїм народом та завжди буде невід’ємною частиною громадянського суспільства України.
Голови райадміністрації і ради, звернулися до благочинних усіх християнських конфесій з пропозицією започаткувати в населених пунктах району загальнохристиянські молитви, які б згуртовували людей. Проводити такі заходи запропонували один раз в місяць – у визначену дату і час.
– Коли люди, незважаючи на свої релігійні переконання, зустрічаються і разом моляться, не роблячи ніяких поділів поміж собою, це може бути дуже добрим прикладом для наслідування, та ставлення людини до людини, показувати справжні цінності, – зазначив отець Василь.
Відтак, у місті Рахів, міжконфесійну молитву ,,За мир в Україні”, призначили на 13 березня, о 19.00 год., на площі перед Будинком культури. Долучитися до заходу пропонують всім містянам. Такі молитви відбудуться в усіх населених пунктах Рахівщини.
В ході зустрічі також були обговорені питання стосовно стану благоустрою в населених пунктах району та заклику до вірян не приносити пластикові квіти на кладовище.
 
На завершення круглого столу отці подякували представникам влади за запрошення, а ті – за те, що відгукнулися. 
(Переглядів: 4 )

Читати більше

Святкові заходи до Міжнародного дня захисту дітей провела молодь Іршавщини Іршавське молодіжне братство долучилось до святкування Міжнародного дня захисту дітей, який відзначався днями.Молодь братства відвідала Чинадіївський ...
Архієрей Варсонофій прийняв участь у заходах ОДА 26 червня 2015 року єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій взяв участь в урочистому засіданні, приуроченому 19-й річниці Конституції України ...
Коляда в Росвигівському соборі Мукачева В другий день Різдва Христового вірян та парафіян кафедрального Росвигівського собору на честь різдва Божої Матері зі святом привітали вихованці неділ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *