У рейтингу найвпливовіших людей краю – очільники основних конфесій Закарпаття

У рейтингу найвпливовіших людей краю – очільники основних конфесій Закарпаття

 |   | 

У «системі координат» сучасного Закарпаття з’явилося чимало яскравих постатей, які так чи інакше впливають на громадську думку та різні аспекти життєдіяльності області.

Зі слів авторів проекту «Впливові люди Закарпаття», рейтинг став якісно новою спробою оцінити можливості і дії найбільш впливових людей нашого краю. Визначати найбільш успішних краян газета «НЕДІЛЯ» за допомогою спецпроекту «Впливові люди Закарпаття» ТОП-100 почала ще у 2006 році.

Готуючи матеріал, журналісти врахували думки експертів у різних галузях, анкети громадських діячів, волонтерів, студентів, представників бізнесу.

У розділі “Духовність” переше місце посіла Наталія Петій-Потапчук – художній керівник та головний диригент заслуженого академічного Закарпатського народного хору.  Як зазначають редактори, “одна з тих закарпаток, хто цілком “заслужив” високе державне звання”.

На другій позиції Мілан (Шашік) – єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії, на третій – митрополит Мукачівський і Ужгородський УПЦ  Феодор, за ним слідує Варсофоній – єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП. Крім цих та інших священнослужителів у “духовному” рейтингу можна побачити і письменника, журналіста Мирослава Дочинця, і письменника та видавця Івана Ребрика. 

(Переглядів: 20 )

Читати більше

Хеллоуїн очима екзорцистів Ніч Хеллоуїна – це «не тільки жарт», заявив президент Міжнародної асоціації екзорцистів священик Франческо Бамонт, вказуючи на ризики, яким піддаються...
Капелан Закарпатської єпархії УПЦ КП охрестив військовослужбовця 16 червня 2018 року з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, в Мукачівському прикордонному загоні на відділі прикордонної с...
Глава Закарпатської єпархії УПЦ КП очолив богослужіння в Манявському монастирі 11 січня 2018 року, Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир вшановує пам'ять засновника Великоскитської обителі (1611 р.) преподобного Іов...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →