У Середньому відбувся Францисканський пікнік

У Середньому відбувся Францисканський пікнік

 |   | 

У середу, 11 липня 2018 року, відбулася зустріч Францисканської молоді з парафій Ужгорода, Середнього, Анталовців, Глибокого, Клячанова та Ключарок.

Як розповідає на сторінці у Фейсбуку Францисканська молодь Закарпаття, програма зустрічі була насичена. Розпочалася вона зі Служби Божої, яку очолив отець Петро Новосельський OFM.

Після Літургії відбулася адорація Пресвятих Дарів, під час якої учасники роздумували про швидкоплинність часу. Час – це дар Божий! Рік складається з місяців, тижнів, днів, годин, хвилин, секунд… Втрачена секунда накладає свій слід на хвилину, хвилина на годину й так далі. Не вимірюймо життя прожитими роками, матеріальними здобутками. Хай його мірилом буде усвідомлення любові Божої до нас, а нашою відповіддю хай буде любов до Творця, до себе й до ближніх. Не втрачаймо ні миті, щоб уподібнитися до Бога, стати співтворцями добрих справ. Час біжить, життя минає. Не знаємо, коли Бог покличе нас до Себе. Не марнуймо часу, який є дарунком для кожного з нас.

Пізніше молодь разом з отцями Петром і Валентином узялася за приготування вечері. Хлопці допомагали отцю Валентину з шашликом, а дівчатка робили салати й бутерброди. Відбувалися різні конкурси й цікаві ігри. На закінчення вечора в гості завітав міністр Провінції Ордену Братів Менших Францисканців отець Даниїл Ботвіна, з яким молодь була дуже рада познайомитися.

Джерело – kmc.media

(Переглядів: 15 )

Читати більше

В єпископській каплиці Ужгорода зустрічалися семінаристи, які вчаться за кордоном   27 грудня у м. Ужгород в єпископській каплиці відбулася Архієрейська Служба Божа з нагоди зустрічі семінаристів, які навчаються за кордоном...
Римсько-католицька церква Пресвятої Трійці в Ужгороді відзначила храмове свято У неділю, 27 травня, у римсько-католицькій церкві Пресвятої Трійці в місті Ужгород відбулося храмове свято. Приїхало багато гостей та священослужителі...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →