У Сваляві Архієпископ Феодор звершив читання другої частини Великого покаянного канону

У Сваляві Архієпископ Феодор звершив читання другої частини Великого покаянного канону

 |   | 

20 лютого, у другий день Великого посту, керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський очолив Велике повечір’я з читанням другої частини Покаянного канону в Свалявському Кирило-Мефодіївському жіночому монастирі.

По приїзді біля воріт обителі владику зустрічала настоятельниця монастиря ігуменя Ніна (Мізун) із сестрами. Вечірнє богослужіння було звершене у головному Троїцькому соборі обителі. Крім насельниць обителі, з Його Високопреосвященством також молились чисельні віряни та паломники монастиря.

По завершенню Великого повечір‘я перед мощами святителя Іоанна, архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського архіпастр звершив читання акафисту, після якого привітав настоятельницю обителі, сестер та усіх присутніх з початком святої Чотиридесятниці та побажав кріпості та милості Господньої на наступаючий піст.

Завтра, 21 лютого, у середу першого тижня Великого посту владика Феодор звершить літургію Напередосвячених Дарів у храмі на честь Різдва Божої Матері, що в м. Ужгороді (мікрорайон Дравці). Початок богослужіння: 0800.

Також завтра, о 1700, архієрей звершить читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Хрестовоздвиженському соборі міста Ужгорода.

(Переглядів: 17 )

Читати більше

Який він монастирський сир Ракошина? Ракошинський монастир у своєму господарстві має понад 40 корів, тож вирішив опанувати і мистецтво сироваріння. Під керівництвом італійського фахівця м...
Допоможемо стати на ноги Ганні Монич! Хрестів у житті окремих людей, та й взагалі людства, дуже багато. Всі вони різні і по-своєму важкі. Однак, якби це не звучало парадоксально, але власн...
У Міжгір’ї відкрили джерело живої води У п’ятницю, 28 липня,у день хрещення Київської Русі за участі священнослужителів Міжгірського району, вірників, представників влади району і селища ві...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *