Новини УПЦ

У Свято-Воскресенському монастирі Ужгорода звершено чернечий постриг

18-го березня, в четверту неділю Великого посту, в день молитовної пам’яті прп. Іоанна Ліствичника (†649), керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський, священноархімандрит Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, що в місті Ужгород звершив в обителі іночеський постриг.

Священнодію було зверешно над насельником чоловічої обителі, послушником Феодотом (Томишинець).  Послушник Феодот був пострижений в іночество з іменем Лука на честь святителя Луки Войно-Ясенецького.

Окрім братії Ужгородського монастиря участь в священнодійстві взяло чернецтво інших монастирів єпархії та священнослужителі Ужгорода та єпархії. На постригу також були присутні численні віряни обителі.

Архіпастир, який є настоятелем та священноарімандритом монастиря привітав намісника архімандрита Марка (Куштан) та братію обителі з новопостриженим іноком. Самому ж новопостриженому − владика побажав усердної молитви, смиренних подвигів та Божої допомоги в несенні монастирського послуху.

(Переглядів: 19 )