У Свято-Воскресенському монастирі Ужгорода звершено чернечий постриг

У Свято-Воскресенському монастирі Ужгорода звершено чернечий постриг

 |   | 

18-го березня, в четверту неділю Великого посту, в день молитовної пам’яті прп. Іоанна Ліствичника (†649), керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський, священноархімандрит Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, що в місті Ужгород звершив в обителі іночеський постриг.

Священнодію було зверешно над насельником чоловічої обителі, послушником Феодотом (Томишинець).  Послушник Феодот був пострижений в іночество з іменем Лука на честь святителя Луки Войно-Ясенецького.

Окрім братії Ужгородського монастиря участь в священнодійстві взяло чернецтво інших монастирів єпархії та священнослужителі Ужгорода та єпархії. На постригу також були присутні численні віряни обителі.

Архіпастир, який є настоятелем та священноарімандритом монастиря привітав намісника архімандрита Марка (Куштан) та братію обителі з новопостриженим іноком. Самому ж новопостриженому − владика побажав усердної молитви, смиренних подвигів та Божої допомоги в несенні монастирського послуху.

(Переглядів: 8 )

Читати більше

У Берегові ярмаркують з нагоди Адвенту У Берегові розпочався адвентський ярмарок, який триватиме два дні - 16 та 17 грудня - повідомляє Голос Карпат. Організаторами ярмарку виступили Товари...
Парафія УАПЦ в смт. Тересва засудила ганебні дії щодо переслідування її парафіян з боку представників Хустської єпархії УПЦ МП... 19 лютого 2016 року, з благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *