УКРАЇНА-ФРАНЦІЯ. Єпархіальний хор Ф. Небесного відвідуючи Францію взяв участь в панахиді за загиблими в результаті теракту в Ніцці

 |   | 

З 23 по 30 липня на запрошення Асоціації друзів православного Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Ніцца з благословення керуючого Мукачівською єпархією Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського Єпархіальний хор під керівництвом Ф. Небесного за сприяння благодійників відвідав місто Ніццу, що у Франції.

Єпархіальний хор брав участь в богослужіннях в 6-ту Неділю після 50-ці в день молитовної пам’яті благовірної княгині Ольги.

Крім участі та оспівування богослужінь хор також взяв участь в поминальній панахиді за жертвами жахливого теракту, який не так давно з 14 на 15 липня відбувся у Ніцце.

Загальна панахида за загиблими в теракті 14 липня під час якого загинули чтець вказаного собору Ігор Шелешко, викладач Недільної школи Наталія Отто та кілька постійних прихожан − відбулася після закінчення недільної літургії.

На прохання настоятеля собору протоієрея Андрія Єлисєєва панахиду співав Мукачівський Єпархіальний хор.

Після закінчення богослужіння о. Андрій щиро подякував хору за спів та висловив надію, що візити хору до Франції будуть регулярними.

Нагадаємо, що з 14 на 15 липня в Ніцце грузовик, що заїхав на Англійську набережну, розтрощив десятки людей. В результаті жахливої події загинули 84 людини. Серед загиблих було багато дітей.

(Переглядів: 60 )

Читати більше

Нардепи планують повернути Києво-Печерську та Почаївську Лаври державі Народні депутати підготували законопроект “Про комплекс Києво-Печерської та Свято-Успенської Почаївської Лавр”, яким хочуть зробити монастирі історико...
Голова відділу освіти та катехізації Хустської єпархії УПЦ взяв участь у відзначенні 1000-ліття представлення великого князя Володимира... У Тячівському районному будинку культури відзначили 1000 річницю від дня упокоєння святого рівноапостольного князя Володимира Великого та 1027 років х...
Чи приєднають закарпатських греко-католиків до Української греко-католицької церкви Хто про що, а я про свята. Ті, що вже наступного тижня. Тобто про свято, бо воно там одне – Великдень. От пишу ці рядки, а уявляю ту прекрасну весняну...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *