УКРАЇНА-ФРАНЦІЯ. Єпархіальний хор Ф. Небесного відвідуючи Францію взяв участь в панахиді за загиблими в результаті теракту в Ніцці

 |   | 

З 23 по 30 липня на запрошення Асоціації друзів православного Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Ніцца з благословення керуючого Мукачівською єпархією Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського Єпархіальний хор під керівництвом Ф. Небесного за сприяння благодійників відвідав місто Ніццу, що у Франції.

Єпархіальний хор брав участь в богослужіннях в 6-ту Неділю після 50-ці в день молитовної пам’яті благовірної княгині Ольги.

Крім участі та оспівування богослужінь хор також взяв участь в поминальній панахиді за жертвами жахливого теракту, який не так давно з 14 на 15 липня відбувся у Ніцце.

Загальна панахида за загиблими в теракті 14 липня під час якого загинули чтець вказаного собору Ігор Шелешко, викладач Недільної школи Наталія Отто та кілька постійних прихожан − відбулася після закінчення недільної літургії.

На прохання настоятеля собору протоієрея Андрія Єлисєєва панахиду співав Мукачівський Єпархіальний хор.

Після закінчення богослужіння о. Андрій щиро подякував хору за спів та висловив надію, що візити хору до Франції будуть регулярними.

Нагадаємо, що з 14 на 15 липня в Ніцце грузовик, що заїхав на Англійську набережну, розтрощив десятки людей. В результаті жахливої події загинули 84 людини. Серед загиблих було багато дітей.

(Переглядів: 59 )

Читати більше

Перечин. Духовенство Закарпатської єпархії освятили меморіальну дошку в пам”ять загиблого воїна -закарпатця Бабич Івана Івановича.... 12 червня 2017 року ,в місті Перечин відбулось  відкриття та освячення  меморіальної дошки колишньому випускнику Перечинського професійного ліцею Іван...
Основне про апостола Андрія Первозванного 13 грудня Церква вшановує пам’ять Андрія Первозваного — апостола з Дванадцяти. В рамках спільного проекту Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публ...
Скандального архієпископа-гуляку Мстислава повернули до УАПЦ Скандального архієпископа-гуляку Мстислава повернули до УАПЦ. Його запальні танці з дівчатами в нічному клубі Тернополя бачила вся країна. Після звіль...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *