“УПЦ – це я!” – флешмоб в мережі Фейсбук

“УПЦ – це я!” – флешмоб в мережі Фейсбук

 |   | 

Менш ніж за добу майже дві тисячі користувачів мережі Фейсбук, які ідентифікують себе віруючими Української Православної Церкви, підтримали ідею розміщення рамки «УПЦ – це я» на тлі силуету Києво-Печерської лаври в фото свого профілю. За два дні своєрідної “акції” було зафіксовано, що майже 4 тисячі користувачів Фейсбуку встановили нову рамку. 

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ з посиланням на Центр інформації УПЦ, рамку розміщують як віруючі миряни, так і духовенство й єпископат Української Православної Церкви. Серед яких архієпископ Обухівський Іона (Черепанов) та інші.

Фото свого профілю оновлюють віруючі з-за кордону і священики православних церков, повідомляючи таким чином про свою підтримку Української Православної Церкви.

Віруючі УПЦ залишають коментарі, в яких дякують за можливість публічно заявити про свою приналежність до канонічної Церкви і відстояти свої погляди у випадках можливих дискусій в мережі інтернет.

У той же час оновив фото свого профілю рамкою «УПЦ – це я», створеної Центром інформації УПЦ, і прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря.

Втім, у коментарях представника УПЦ КП в черговий раз звинуватили у захопленні і присвоєнні чужого.

«УПЦ КП вже навіть рамку копіює, як Китай копіює оригінальний iPhone, в Apple, але всередині безліч несподіванок, і несправностей», – написав Олександр Максимець.

«Що показово, навіть рамки намагаються “віджати”, не те що храми … Така натура! 🙂 », – пишуть користувачі мережі Фейсбук. Інші зауважують: «Зоря хоче належати до канонічної Церкви хоч таким чином».

Як повідомлялося раніше, Центр інформації УПЦ створив рамку з хештегом # УПЦ_це_я, #I_am_UOC для фото профілю в мережі Фейсбук, яку може встановити у себе кожен охочий, хто підтримує Українську Православну Церкву. 

До флешмобу долучилися і духовенство та віряни Мукачівської православної єпархії. 

(Переглядів: 7 )

Читати більше

У Вертепі вперше зародилися колядки Мешканці села із такою ж назвою - Вертеп - переконані, що саме в їхньому селі зародилася традиція співати різдвяних колядок.За звичаєм, до хати першим...
Карпатська єпархія УАПЦ вручила високі церковні нагороди військовослужбовцям 6 грудня, до Дня Збройних сил України,  Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Пра...
В Ужгороді День усіх святих вірники відзначили Хресною ходою В Ужгороді День усіх святих віряни відзначили по-особливому. Після служби Божої, жителі рушили містом, а шлях освітили собі свічками. Близько тисячі п...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *