УПЦ закликала відмовитися від антицерковних законопроектів

УПЦ закликала відмовитися від антицерковних законопроектів

 |   | 

Українська Православна Церква закликала “всіх, хто працює над антицерковними законопроектами”, які знаходяться на розгляді у Верховній Раді, відмовитися від них.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, таке рішення зафіксоване у Журналі №18 Священного Синоду, що відбувся сьогодні у Києво-Печерській лаврі.

Зокрема, Церква закликає “усіх учасників, які працюють над реалізацією законопроектів № 4128 (про зміну підлеглості релігійних громад), № 4511 (про особливий статус релігійних організацій), № 5309 (про зміну назви релігійних організацій), відмовитися від цих законодавчих намірів як таких, що суперечать Конституції України та є антицерковними”.

На думку Синоду УПЦ, ці законодавчі ініціативи “мають на меті юридичну ліквідацію Української Православної Церкви, шляхом її рейдерського захоплення через зміну назви, протиправне втручання в органи управління та захоплення майна (святинь, храмів та монастирів)”.

В документі підкреслюється, що УПЦ є “релігійним об’єднанням, яке зареєстроване та діє у відповідності до законодавства України, і будь-які примушування до зміни її назви є незаконними та кваліфікуються як втручання у внутрішні справи Церкви”.

Також Священний Синод УПЦ зазначив, що у разі прийняття законопроектів, це розділить людей та зробить чужими у своїй країні мільйони громадян України.

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/orthodoxy/10274544-sinod-upc-zaklikav-vidmovitisya-vid-anticerkovnih-zakonoproektiv.html

(Переглядів: 3 )

Читати більше

“УПЦ – це я!” – флешмоб в мережі Фейсбук Менш ніж за добу майже дві тисячі користувачів мережі Фейсбук, які ідентифікують себе віруючими Української Православної Церкви, підтримали ідею розмі...
У кафедральному соборі Мукачева читали Псалтир за загиблими воїнами АТО 25 лютого з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського в Мукачівському ...
Діти чекають на маму і тата Побожність же, чиста й непорочна перед Богом і Отцем, виявляється в піклуванні про вдів та сиріт, які знаходяться в скруті, та у збереженні себе самог...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →