УПЦ закликала відмовитися від антицерковних законопроектів

УПЦ закликала відмовитися від антицерковних законопроектів

 |   | 

Українська Православна Церква закликала “всіх, хто працює над антицерковними законопроектами”, які знаходяться на розгляді у Верховній Раді, відмовитися від них.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, таке рішення зафіксоване у Журналі №18 Священного Синоду, що відбувся сьогодні у Києво-Печерській лаврі.

Зокрема, Церква закликає “усіх учасників, які працюють над реалізацією законопроектів № 4128 (про зміну підлеглості релігійних громад), № 4511 (про особливий статус релігійних організацій), № 5309 (про зміну назви релігійних організацій), відмовитися від цих законодавчих намірів як таких, що суперечать Конституції України та є антицерковними”.

На думку Синоду УПЦ, ці законодавчі ініціативи “мають на меті юридичну ліквідацію Української Православної Церкви, шляхом її рейдерського захоплення через зміну назви, протиправне втручання в органи управління та захоплення майна (святинь, храмів та монастирів)”.

В документі підкреслюється, що УПЦ є “релігійним об’єднанням, яке зареєстроване та діє у відповідності до законодавства України, і будь-які примушування до зміни її назви є незаконними та кваліфікуються як втручання у внутрішні справи Церкви”.

Також Священний Синод УПЦ зазначив, що у разі прийняття законопроектів, це розділить людей та зробить чужими у своїй країні мільйони громадян України.

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/orthodoxy/10274544-sinod-upc-zaklikav-vidmovitisya-vid-anticerkovnih-zakonoproektiv.html

(Переглядів: 6 )

Читати більше

ДФС автоматично перенесе неприбуткові релігійні організації до нового Реєстру Державна фіскальна служба України автоматично перенесе релігійні організації до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій без необхідності п...
Вулицями Хуста пройшов традиційний Хресний хід вірників Української Православної Церкви 26 серпня відбувся традиційний єпархіальний Хресний хід. Традиційно вулицями м. Хуст з молитовними піснеспівами пройшли священство з мирянами. Не зва...
Римо-католицька церква в Україні просить підписати петицію про захист традиційних сімейних цінностей На сайті електронних петицій Кабінету Міністрів України створено петицію про припинення гомосексуальної пропаганди та захист традиційних сімейних цінн...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →