УЖГОРОД. На Закарпаття прибув Предстоятель Української Православної Церкви

УЖГОРОД. На Закарпаття прибув Предстоятель Української Православної Церкви

 |   | 

24 серпня в міжнародному аеропорті «Ужгород» відбулася зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

Предстоятеля Української Православної Церкви зустрічали керуючий справами УПЦ, постійний член Священного Синоду УПЦ, ректор КДАіС, Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Бориспільський і Броварський, керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, Митрополит Хустський і Виноградівський, постійний член Священного Синоду УПЦ та керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський.

Блаженніший Митрополит Онуфрій прибув до Закарпатського краю у супроводі Високопреосвященнішого Климента, архієпископа Ірпінського, голови Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

Першосвятителя в обласному центрі Закарпаття зустрічав депутатський корпус Верховної Ради України, влада краю, зокрема міські голови Ужгорода і Мукачева, священнослужителі Хустської та Мукачівської єпархій та сотні вірян Закарпаття.

Хлібом і сіллю Предстоятеля УПЦ привітав також зразковий фольклорний ансамбль «Кирниченька», що діє при Іршавському будинку культури.

Блаженніший Митрополит благословляючи вірників, передав слова вітань усій багатотисячній пастві Закарпатської землі.

“Ми приїхали до прекрасного Закарпаття, щоб принести Боже благословіння для всього його населення. Хочу сьогодні найперше поздоровити всіх з нашим державним святом – з Днем Незалежності України! Нехай Господь всіх благословить, допомагає кожному і завжди буде з нами. Зі святом всіх!”, – сказав Блаженніший владика.

Фото: Віталій МУХА, Іван ФЕННИЧ

Як повідомляє http://www.orthodoxkhust.org.ua з посиланням на Центр інформації Української Православної Церкви завтра, 25 серпня, Предстоятель УПЦ очолить святкове богослужіння у Чумалевському Вознесенському жіночому монастирі (Хустська єпархія). Початок богослужіння о: 0900 за к.ч.

(Переглядів: 39 )

Читати більше

Після відвідин Почаївської лаври група паломників вирішила перейти до Київського Патріархату Група паломників УПЦ (МП) із Центральної України після відвідин Почаївської лаври та ознайомленням із тамтешніми канонічними звичаями, вирішили перейт...
Як римо-католики Берегова освячували паски Після завершення святої Вігілії і чотирьох Божествених літургій у римо-католицькому костелі Берегова відбулось урочисте посвячення традиційних пасок.У...
Вихованці Київської духовної семінарії, вихідці із Закарпаття привітали зі святами людей з проблемами слуху До свята Різдва Христового вихованці Київської духовної семінарії, серед яких і вихідці із Закарпаття, представники Мукачівської та Хустської єпархій,...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *