Ужгородські парафії греко-католицької церкви провели конкурс дитячих вертепів

Ужгородські парафії греко-католицької церкви провели конкурс дитячих вертепів

 |   | 

14 січня в Ужгородському Хрестовоздвиженському кафедральному греко-католицькому соборі на свято Василя відбувся конкурс дитячих вертепів – повідомляє Карпатський об’єктив. 

Участь у конкурсі взяли три ужгородські парафії, зокрема з мкрн. «Шахта» – парафія Всіх Святих, яка представила два вертепи, Преображенська парафія «Цегольня» та Свято-Михайлівська парафія.

Кожен колектив підготував цікавий, неповторний виступ, у якому показали біблійні події народження Ісуса. Були і вертепи, і бетлегени, і різдвяні персонажі: янголи, пастушки, Марія з Ісусом та дитятком. І звичайно – колядки.

(Переглядів: 7 )

Читати більше

В Українській богословській академії в Ужгороді переклали на українську богослужбові тексти Великого посту Під головуванням ректора, професора, архімандрита Віктора Бедя відбулося чергове засідання богословсько-видавничої комісії Української богословської а...
Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ(о) звернулася до Папи Римського з наміром здобути єдність з УГКЦ 5 квітня, рівно за чверть століття після першого собору Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, в Свято-Дмитрівському храмі Харкова пройшов 27-й собор Ха...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.