Новини Новини України

В Адміністрації Президента вирішили не коментувати спробу зустрітися з єпископами УПЦ

В Адміністрації Президента вирішили не акцентувати увагу на спробі  зустрічі Президента України Петра Порошенка з єпископатом УПЦ в Українському домі 13 листопада.

Зокрема,  напередодні можливої зустрічі та після того, як вона все ж не відбулася – ані в Українському домі, ані в Києво-Печерській лаврі, – на сайті Президента не було опубліковано ані анонсу, ані офіційних пояснень, заяв чи новин з цієї теми.

Як повідомляли ЗМІ, Президент запропонував єпископату УПЦ провести зустріч в Українському домі.

З відкритих джерел відомо, що Петро Порошенко 13 листопада зустрівся з трьома представниками УПЦ. Повідомлялося, що до глави держави в Український дім  приїжджали митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), митрополит Вінницький та Барський Симеон та архієпископ Новокаховський та Генічеський Філарет.

Водночас в УПЦ цього дня відбувся Собор єпископів, рішенням якого Президента України запросили на зустріч у Києво-Печерську лавру. Від поїздки в Український дім, де на них чекав Петро Порошенко, єпископи УПЦ відмовилися.

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/state/10337169-u-prezidenta-virishili-ne-akcentuvati-uvagu-na-sprobi-zustritisya-z-yepiskopami-upc-v-ukrajinskomu-domi.html

(Переглядів: 19 )