В день вшанування апостолів Петра і Павла керуючий карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь звершив таїнство рукоположення у ієродиякони та чин постригу в читця

 |   | 

12 липня 2016 року, у день закінчення Петрового посту та вшанування пам’яті святих славних і все хвальних первоверховних апостолів Петра і Павла в ужгородському кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви було відслужено божественну святкову літургію та здійснено таїнство рукоположення в ієродиякони.

Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Романа Бобая та диякона Івана Жабляка.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, БлаженнійшогоМакарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

Владика Віктор та духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Під час святкового богослужіння прихожани храму стали свідками великого таїнства церкви. Сьогодні, по волі Божій, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископом Мукачівським і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ здійснив таїнство рукоположення викладача Української богословської академії, співробітника Консисторії єпархії, ченця Іллю Михайлова в ієродиякони.

Також цього дня, під час божественної літургії, відбувся чин постригу в читця Ореста Дідуха.

З проповіддю до прихожан звернувся протоієрей Олександр Смолін, який привітав усіх із святом та коротко розповів історію про святих апостолів Петра і Павла, які несли слово Боже по світу в далекі часи.

З вітальним словом та архієрейським благословенням до усіх присутніх звернувся і Преосвященнійший владика Віктор. В ході свого архіпастирського звернення владика також  привітав ієродиякона Іллю Михайлова з таїнством рукоположенням та подарував йому святу просфору.

Богослужіння супроводжувалось церковним співом під керівництвом регента читця Юрія Ропонича.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

(Переглядів: 69 )

Читати більше

Мукачівська Єпархія взяла участь в святкових заходах з нагоди 85-річчя Володимира Микити! 1 лютого 2016 року виповнилося 85-ть років з дня народження одного з найвідоміших і титулованих наших земляків – Володимира Васильовича Микити – акаде...
Духовенство та вірники Закарпатської єпархії УПЦ КП повернулися з Греції       З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія,з 08  по 16 листопада 2017 року , відбулась паломницька поїздка духовенс...
В УПЦ (МП) урочисто вшановують 1000-річчя пам’яті святих князів Бориса і Гліба З 14 по 15 травня у м. Вишгород Київської області проходить XXI наукова конференція «Старожитності Вишгородщини», присвячена 1000-річчю пам’яті святих...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *