Новини Топ новини УПЦ

В Іршаві відбувся благодійний Фестиваль духовної пісні

Ввечері неділі, 27-го січня, в залі Іршавського районного будинку культури відбувся Фестиваль духовної пісні.

Уже традиційно присутніми були керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший митрополит Феодор, представники влади, духовенство району та гості.

Своїми талантами радували слухачів вихованці недільних шкіл, молодь Іршавського братства та творчі колективи .

У своєму слові владика висловив подяку організаторам концерту, а саме архімандриту Агапіту (Шпиняк), насельнику Свято-Іоанно-Богословського чоловічого монастиря с. Сільце – за хороший намір вкотре звершувати подібні заходи, та всім учасникам. 

Відтак архіпастир закликав на всіх Боже благословіння.

У післядні проведення Фестивалю духовної пісні, що відбувся в неділю, 27-го січня, в залі Іршавського районного будинку культури, вже за доброю традицією організаторів, благодійні пожертви зібрані під час концерту, були передані для малозабезпечених дітей-сиріт і тих, які проживають у важких соціально-побутових умовах.

Загалом зібрана сума складає 23 547 грн., 50 рублів, 50 доларів, 5 євро.  З благословення правлячого митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, після проведення фестивалю для більшості діток було придбано необхідні речі (одяг, взуття, нижню білизну), канцтовари, які потрібні для навчання в школі. Для п’ятьох родин було передано конверти з коштами, також до однієї родини було закуплено продукти харчування та необхідні речі. Дякуємо усім небайдужим серцям за підтримку! Дітки – це наше майбутнє, тому усіма силами ми повинні їх підтримувати й дарувати радість”, – зазначив у коментарі архімандрит Агапіт (Шпиняк), голова Іршавської молодіжки.

(Переглядів: 15 )