В мережі з’явився посібник про допомогу інвалідам в церкві

В мережі з’явився посібник про допомогу інвалідам в церкві

 |   | 

Перевидання книги «Інвалід в храмі: допомога людям з проблемами слуху та зору» з’явилося у вільному доступі в мережі Інтернет.

Автори книги – фахівці-дефектологи і православні священики, які мають великий досвід духовного піклування про парафіян з вадами слуху та зору.

Книга містить три розділи, присвячені допомозі сліпим і зі слабким зором, глухим і слабочуючим, а також сліпоглухим віруючим, що приходять в православний храм.

Кожен розділ містить відомості про психологічні особливості та соціальні проблеми прихожан з інвалідністю, про правила і етику спілкування з ними. Автори діляться порадами, як встановити з ними контакт, допомогти зрозуміти богослужіння, брати участь в Таїнствах і безпечно переміщатися по храму.

«Церква – не установа, що допомагає громадянам. Церква – сім’я, єдиний організм. І кожна людина незалежно від її тілесної недосконалості, від стану її розуму є нашим братом чи сестрою. Щоб вона відчувала таке ставлення, потрібно включити її в церковне життя громади, впустити в своє життя », – зазначено в передмові.

Завантажити книгу можна на сайті Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння. Даний посібник є перевиданням книги, що вийшла в 2015 році. Праця був виправлена і доповнена.

Перекладено з російської редакцією “Закарпаття релігійне”. За матеріалами видання “Фома в Україні”. 

(Переглядів: 7 )

Читати більше

Всесвітня Рада Церков стурбована можливістю прийняття антицерковних законопроектів в Україні Генеральний секретар Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ) пастор д-р Олаф Фюксе Твейт надіслав Президенту України П. О. Порошенку та голові Верховної Ради Ук...
В Ужгороді заклали першу цеглину нового храму УПЦ КП 05 серпня 2018 року в Ужгороді відбувся хресний хід від тимчасового Спасо - Преображенського храму (каплиці) м.Ужгород ( вул.Р.Шухевича) до будівельно...
В Ужгороді планують збудувати храм для вірменів В Ужгороді відбулася щоквартальна конференція Спілки вірмен України - повідомляє Закарпаття онлайн. У її роботі взяли участь голова СВУ Вілен Шатворян...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.