В останню Поминальну суботу цьогорічного Великого посту архієпископ Феодор звершив богослужіння в храмі Ужгорода

В останню Поминальну суботу цьогорічного Великого посту архієпископ Феодор звершив богослужіння в храмі Ужгорода

 |   | 

17-го березня, в заупокійну суботу четвертого тижня Великого посту, керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший архієпископ Феодор звершив Божественну літургію у Свято-Преображенському храмі м. Ужгород (Цегольня).

Після богослужіння в словах проповіді архіпастир підкреслив значимість Євхаристії та Причастя Святих Христових Тайн для православного християнина.

Також владика висловив подяку настоятелю храму протоієрею Іоанну Моланичу та священнослужителю храму протоієрею Іоанну Моланичу за понесені ними пастирські труди.

Взяв участь в богослужінні й міський голова Ужгорода – Богдан Андріїв.

Насамкінець архієреєм та духовенством було відслужено заупокійну панихиду за спочилими. 

Нагадаємо, Батьківські (Поминальні) суботи Великого посту – особливі дні поминання покійних. Вони відзначаються у другу, третю і четверту суботи Великого посту.

У ці три дні Православна Церква ще раз закликає всіх віруючих посилено молитися про своїх покійних батьків, родичів і близьких. Оскільки в першу чергу молитви возносяться за батьків, то і стали називати ці особливі дні – Батьківськими суботами. 

Крім великопісних Батьківських субот у Православної Церкви є й інші види Батьківських субот, які відзначаються в інші дні церковного календарного року.

 

(Переглядів: 5 )

Читати більше

Молодь Іршави власноруч спекла понад 5 тисяч пасок і роздала нужденним З благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та за ініціативи голови Іршавськоі молодіжки архімандрита А...
Святкова літургія в День Стрітення Господнього 15 лютого, в четвер Сирного тижня, в день свята Стрітення Господа Нашого Іісуса Христа керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, а...
На Іршавщині вшанували ветеранів Другої світової Вчора у Приборжавському була подія. Школярі та вчителі, а також деякі селяни, зібралися біля пам’ятника загиблим воїнам віддати шану та помолитися за ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *