В останню Поминальну суботу цьогорічного Великого посту архієпископ Феодор звершив богослужіння в храмі Ужгорода

В останню Поминальну суботу цьогорічного Великого посту архієпископ Феодор звершив богослужіння в храмі Ужгорода

 |   | 

17-го березня, в заупокійну суботу четвертого тижня Великого посту, керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший архієпископ Феодор звершив Божественну літургію у Свято-Преображенському храмі м. Ужгород (Цегольня).

Після богослужіння в словах проповіді архіпастир підкреслив значимість Євхаристії та Причастя Святих Христових Тайн для православного християнина.

Також владика висловив подяку настоятелю храму протоієрею Іоанну Моланичу та священнослужителю храму протоієрею Іоанну Моланичу за понесені ними пастирські труди.

Взяв участь в богослужінні й міський голова Ужгорода – Богдан Андріїв.

Насамкінець архієреєм та духовенством було відслужено заупокійну панихиду за спочилими. 

Нагадаємо, Батьківські (Поминальні) суботи Великого посту – особливі дні поминання покійних. Вони відзначаються у другу, третю і четверту суботи Великого посту.

У ці три дні Православна Церква ще раз закликає всіх віруючих посилено молитися про своїх покійних батьків, родичів і близьких. Оскільки в першу чергу молитви возносяться за батьків, то і стали називати ці особливі дні – Батьківськими суботами. 

Крім великопісних Батьківських субот у Православної Церкви є й інші види Батьківських субот, які відзначаються в інші дні церковного календарного року.

 

(Переглядів: 8 )

Читати більше

У Львові розпочалася зустріч спільноти Тезе 27 квітня, о 18.00 на стадіоні СКА, молитвою паломників, котрі прибули до Львова розпочалася регіональна зустріч Тезе. Ця зустріч триватиме з 27 квітн...
Свято Вознесіння Господнього вшановують 21 травня християни східної традиції Cвято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов’язане із святом Воскресіння Ісуса Хрис...
Мукачівська Дієцезія сьогодні згадувала блаженного Яноша Шеффлера 17 травня у літургійному календарі Мукачівської Дієцезії згадуємо блаженного Яноша Шеффлера, єпископа, мученика.  Беатифікація єпископа Яноша Шеффл...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *