Актуальне сьогодення Актуальний коментар Новини Новини України Суспільство УПЦ УПЦ КП

В УПЦ КП готові до діалогу – запевнив архієпископ Євстратій (Зоря)

 

Щонайменше одна зустріч комісій боку РПЦ і УПЦ  – та УПЦ КП, з подолання церковного розколу в Україні, має відбутися – повідомляє УНІАН Релігії. 

Про це сказав у своєму інтерв’ю греко-католицькому порталу “Релігійно-інформаційна служба України” (РіСУ) речник УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря). 

“Ми маємо сприймати факт, що російська держава, російський народ і, відповідно, Російська Православна Церква є поруч за нами. З нами немає поруч Албанської Церкви чи Єрусалимського патріархату. А Російська Православна Церква поруч з нами. І тому вибудовувати відносини з цією Церквою нам потрібно. Думати про те, що рано чи пізно гаряча чи холодна війна, протистояння завершаться”, – впевнений речник УПЦ КП.

Архієпископ Євстратій запевнив, що УПЦ КП готові до діалогу. “Щонайменше одна зустріч повинна відбутися… Мені здається цілком логічним, що раз створена комісія (з боку РПЦ – ред.) і вона не відкликана, і, сподіваюсь, не буде відкликана – надія є”, – підсумував представник УПЦ КП.

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/orthodoxy/2288334-v-upts-kp-vpevneni-scho-jim-treba-vibudovuvati-vidnosini-z-rpts-i-spodivayutsya-scho-komisiyu-z-peregovoriv-ne-bude-vidklikano.html

(Переглядів: 28 )