В УПЦ просять молитов кожного українця, щоб завтра 74 українських військовополонених були звільнені

В УПЦ просять молитов кожного українця, щоб завтра 74 українських військовополонених були звільнені

 |   | 

В Українській Православній Церкві просять молитов кожного українця, щоб завтра 74 українських військовополонених були звільнені і вони змогли зустріти Різдв’яні свята вдома.

Про це сказав глава Синодального відділу із взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Августин (Маркевич), повідомляє Центр інформації УПЦ.

«Ми усі напружено чекаємо на результати обміну, молимося про успіх цієї справи і закликаємо до молитов кожного українця. Здається, що добрі наміри обох сторін учасників переговорів, завершаться гуманним, християнським рішенням цього питання. Нині ми робимо для цього все, що від нас залежить», – заявив голова військового відділу УПЦ.

Владика Августин висловив сподівання на здійснення обміну 27 грудня, як було домовлено напередодні.

«Це був складний переговорний процес. Цей обмін стає можливим не лише завдяки домовленості політиків, а й старанням Православної Церкви. Завдяки Патріарху Кирилу, який посприяв початку реальних перемовин з обміну полонених. До нього з проханням про це звертався Блаженніший Митрополит Онуфрій», – нагадав митрополит Августин.

Відповідаючи на запитання про успіх обміну, владика Августин попросив «не забігати наперед».

«Напередодні Різдва Православна Церква закликає кожну людину принести у дар Новонародженому Христу свій подарунок – добрі справи. Віримо, що успіх обміну військовополоненими стане тією доброю справою нашої Церкви, та усіх, від кого цей обмін залежить, гідним подарунком Новонародженому Христу», – сказав митрополит Августин.

Як повідомлялось, 24 грудня Предстоятель УПЦ Митрополит Онуфрій повідомив, що на переговорах за участі Патріарха Кирила, представників України та представників так званих «ЛНР» і «ДНР», було прийняте рішення про обмін військовополоненими.

За повідомленням прес-служби Патріарха Кирила, було досягнуто домовленості про обмін за формулою «306 на 74».

Про місце і час обміну наразі не відомо, обидві сторони отримають інформацію про це завтра.

Предстоятель Української Православної Церкви закликав усіх віруючих молитися за те, щоб українські військовополонені змогли зустріти Різдв’яні свята вдома.

(Переглядів: 8 )

Читати більше

В Ужгороді відбулися збори новоутвореної Карпатської єпархії УАПЦ 10 червня під головування керуючого адміністратора новоствореної Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви архімандрита Віктор...
Духовенство та парафіяни Карпатської єпархії УАПЦ вітають керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ Преосвященнійшого єпископа Віктора з Днем Ангела... 1 травня, своє тезоіменитство святкує Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархі...
Як виглядала церква в Ракошині на початку 30-их років минулого століття Будівництво храму розпочалося 1922 року під керівництвом Всеволода Коломацького. Завершено у 1927 році. Всеволод Володимирович Коломацький, (Андрій —...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.