В Ужгороді священики та миряни говорили про сімейні радості в буденності

В Ужгороді священики та миряни говорили про сімейні радості в буденності

 |   | 

18 листопада, Недільного вечора в храмі святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського в м. Ужгороді відбувся черговий сімейний клуб на тему: “Сімейні радості в буденності”.

Нагадаємо, такі сімейні зустрічі проходять з благословення вископреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського, щомісяця в рамках  проекту Єпархіального відділу у справах сім’ї – робота з сім’ями на парафії.

Цікаву та змістовну бесіду на вищезгадану тематику провів настоятель храму, голова Місіонерського відділу єпархії – протоієрей Віктор Палош.

Зокрема, в ході обговорення було відмічено, що для того, щоб уникнути сірої буденності і рутини в сімейному житті, сімейній парі необхідно докласти зусиль, не виправдовуватись занятістю і неважливістю цього процесу. Викроювати час для спільних прогулянок, відпочинку і навіть простого спілкування. Адже не рідко буває, що саме брак спілкування між чоловіком і жінкою закладають першу тріщинку сімейного щастя. “Не боятись визнавати свої помилки один перед одним, одне з основних правил міцної і щасливої християнської сім’ї” – відмітив отець Віктор.

Також, було акцентовано увагу на ролі дітей у формуванні мікроклімату сімейних відносин, а саме: діти надзвичайна радість і очікування, більше того плід любові чоловіка і жінки, але у випадку коли всі сили сім’ї зосереджені лише на вихованні і угоді дітям, не рідко відносини чоловіка і жінки стають сірими, холодними, заходять в кут і не рідко провокують  багато сімейних конфліктів, а в деяких нажаль випадках і стають причиною розлучень.

Тому,  щоб уникнути неприємних ситуацій і не стати заручником сірої сімейної буденності, чоловік і жінка повинні докласти багато зусиль, щоб щодня, спільною молитвою особливо вечером, приємним словом, посмішкою, взаємодопомогою, простим спілкування приносити радість один одному і сім’ї вцілому.

До наступних зустрічей….

(Переглядів: 3 )

Читати більше

Археологи ймовірно знайшли рідне місто апостола Петра На північному березі Галілейського моря ізраїльські археологи знайшли залишки римських лазень, що свідчить про те, що на цьому місці було місто давніх...
У храмах Ірландії не причащатимуть з однієї чаші через грип В Північній Ірландії католицька єпархія через побоювання розповсюдження грипу тимчасово скасувала рукостискання – «знак миру» у своїх месах. Крім цьог...
Кушницький монастир відзначив престольне свято У вівторок, 4 грудня, в день Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, з благословення керуючого Мукачівською єпархією,...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →