Милосердя Новини УПЦ

В Ужгороді триває щорічна зимова акція центру “Спаси і сохрани”

Щорічно з 1 листопада по 20 січня Центр захисту материнства, сім`ї та дітей-сиріт “Спаси і сохрани” проводить благодійну акцію: “Тепло сердець Transcarpathia”, про це повідомляє на окремій сторінці акції центру в  facebook, його керівник Марія Гичка-Сидор.

Так в рамках благодійної акції, до дня святого Миколая організатори привітали підопічних УТОС (людей з вадами зору), відвідали психоневрологічний диспансер в с. Т. Ремета та залишили невеличкі подарунки; надали адресну допомогу і подарунки від святого Миколая в с. Т.Поляна Перечинського району.

Також, за традицією відвідали Ужгородський міський Територіальний Центр; завітали до дітей-сиріт родинного будинку “Моя Нова сім’я”; медико-соціально-реабілітаційного центру “Дорога життя”, та передали 85 подарунків.

Нагадаємо: Центр «Спаси і сохрани» був створений у 2006 році з благословення керуючого Мукачівською єпарією, Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського за підтримки та сприяння настоятеля кафедрального собору м. ужгорода, протоієрея Димитрія Сидора. Центр діє при Хрестовоздвиженському соборі. Метою діяльності є: психологічна підтримка вагітних жінок, дорослих та дітей. Невід’ємною частиною діяльності центру є благодійний, соціальний та культурно-мистецький напрямок. Центр за роки свого існування підтримав та підтримує продуктами харчування, одягом та речами загального вжитку людей з малозабезпечених родин, вагітних жінок та незрячих людей. Надає гуманітарну допомогу гірським селам Закарпаття, проводить акції: «Проти абортів», родинні фестивалі:«Фарби дитинства», «Тепло сердець», «Всі разом подаруємо дітям свято, для особливих дітей», концерти, конкурси для дітей серед шкіл міста на тему: «Моя щаслива родина», відвідує святині України та закордону. Також центр організовує вечори для молоді, зустрічі з духовними наставниками, літературні читання, психологічні тренінги та лекції, бере участь в концертах та балах.

Телефон: +380 50 553 0797, директор центру Марія Гичка-Сидор

(Переглядів: 26 )