В Ужгороді завершив роботу дитячий православний табір “Небесні крила” (фото)

В Ужгороді завершив роботу дитячий православний табір “Небесні крила” (фото)

 |   | 

Протягом п`яти днів, з 28 травня до 2 червня, проводив свою роботу православний табір Ужгородського кафедрального Свято-Хрестовоздвиженського собору “Небесні крила”, – повідомляє офіційна сторінка (в мережі “Facebook”) Центру захисту материнства, сім`ї та дітей-сиріт “Спаси і сохрани”.

Пропонуємо до ознайомлення щоденник з життя тижневого дитячого табору:

Перший день розпочався з літургії, молитви за дітей, Таїнства Причастя, ігр та екскурсією в музей.

Другий день: ранкова зарядка, психологічні вправи та ігри на свіжому повітрі, “заяча-терапія”, майстер клас “розпис ікони” від художника Василя Боднара та спільне створення банеру першої зміни.

Третій день: ранкова зарядка, незмінна зоотерапія зі зайчиком, психологічні ігри на свіжому повітрі, найсмачніший обід, і довгоочікуваний майстер-клас з випікання просфор від матушки Анни Сидор.

День четвертий: день активного відпочинку та водних процедур.

П’ятий день співпав зі святом Дня захисту дітей. Цей день дітки провели дуже активно та радісно. Як завжди розпочали день з енергійної зарядки та поживного сніданку. Далі відвідини гостинної садиби “Долина фазанів”, де всі мали можливість познайомитися з життям сільського туризму; приготувати їжу в казані, спекти на кострі смаколики, погратися з кізонькою. І обов’язково активні ігри на свіжому повітрі, естафети та розслаблення з арт-терапії.

 

вже в неділю, 3 червня, усі дітки взяли участь у щорічному 4-му благодійному дитячому арт-фестивалі “Фарби дитинства”, що відбувається на території собору.

(Переглядів: 32 )

Читати більше

Нацгвардійці Ужгорода отримали високі церковні нагороди від УАПЦ 12 вересня, Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви з архієрейс...
В мережі з’явився посібник про допомогу інвалідам в церкві Перевидання книги «Інвалід в храмі: допомога людям з проблемами слуху та зору» з'явилося у вільному доступі в мережі Інтернет. Автори книги - фахівці...
У Києві відбулася зустріч Предстоятеля УАПЦ з представником Вселенської Патріархії У Києві у приміщенні Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви Предстоятель УАПЦ Макарій (Малетич) зустрівся з представником Вселенсько...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →