В Ужгороді завершив роботу дитячий православний табір “Небесні крила” (фото)

В Ужгороді завершив роботу дитячий православний табір “Небесні крила” (фото)

 |   | 

Протягом п`яти днів, з 28 травня до 2 червня, проводив свою роботу православний табір Ужгородського кафедрального Свято-Хрестовоздвиженського собору “Небесні крила”, – повідомляє офіційна сторінка (в мережі “Facebook”) Центру захисту материнства, сім`ї та дітей-сиріт “Спаси і сохрани”.

Пропонуємо до ознайомлення щоденник з життя тижневого дитячого табору:

Перший день розпочався з літургії, молитви за дітей, Таїнства Причастя, ігр та екскурсією в музей.

Другий день: ранкова зарядка, психологічні вправи та ігри на свіжому повітрі, “заяча-терапія”, майстер клас “розпис ікони” від художника Василя Боднара та спільне створення банеру першої зміни.

Третій день: ранкова зарядка, незмінна зоотерапія зі зайчиком, психологічні ігри на свіжому повітрі, найсмачніший обід, і довгоочікуваний майстер-клас з випікання просфор від матушки Анни Сидор.

День четвертий: день активного відпочинку та водних процедур.

П’ятий день співпав зі святом Дня захисту дітей. Цей день дітки провели дуже активно та радісно. Як завжди розпочали день з енергійної зарядки та поживного сніданку. Далі відвідини гостинної садиби “Долина фазанів”, де всі мали можливість познайомитися з життям сільського туризму; приготувати їжу в казані, спекти на кострі смаколики, погратися з кізонькою. І обов’язково активні ігри на свіжому повітрі, естафети та розслаблення з арт-терапії.

 

вже в неділю, 3 червня, усі дітки взяли участь у щорічному 4-му благодійному дитячому арт-фестивалі “Фарби дитинства”, що відбувається на території собору.

(Переглядів: 6 )

Читати більше

Французькі політики закликали “відредагувати” Коран Мусульмани всього світу висловлюють обурення з приводу маніфесту, опублікованого у французькій газеті Le Parisien. Як повідомляє УНІАН-Релігії, з пос...
Священнослужителі Мукачівської єпархії з Пасхальним благовістям відвідали онкологічне дитяче відділення Священнослужителі Мукачівської єпархії з Пасхальним благовістям відвідали онкологічне дитяче відділення Обласної дитячої лікарні, що Мукачеві.З паскам...
Високопреосвященніший Феодор очолив богослужіння у Дубрівському жіночому монастирі 7 липня – Різдво Пророка, Предтечі й Хрестителя Господнього Іоанна. В цей день своє престольне свято літургічно вшановує Дубрівський жіночий монастир ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *